Hýsek (DOMA): Komu ve skutečnosti slouží EET a kontrolní hlášení?

12.01.2016 19:58 | Zprávy

Tohle pravidlo funguje stále stejně dobře - nejlepší obrana je útok.

Hýsek (DOMA): Komu ve skutečnosti slouží EET a kontrolní hlášení?
Foto: archiv
Popisek: MUDr. Jan Hýsek

Poslední týdny česká společnost diskutuje o tom, jak by měli či neměli být tvrdě a ostře sledováni podnikatelé, aby nepodváděli a neplatili málo daní. Ve skutečnosti je situace v naší zemi taková, že by měli být co nejostřeji sledováni státní zaměstnanci a úředníci.

Typickou ukázkou toho, jak je náš státní aparát zkorumpovaný, je privatizace OKD. V této privatizaci se skutečně rozdávalo zadarmo a z majetku nás všech. Zapomeňte na to, že by se jednalo o akci jediného muže - pana Bakaly. Do privatizace byl zapojen celý náš státní aparát. Státní úředníci, hejtman, politici, BIS. K rozdávání našeho společného majetku došlo díky zkorumpovaným úředníkům, státním zaměstnancům, politikům.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Podle vás sněmovna patří teď jen vám?

Proč by každý nemohl vyjádřit svůj názor? Navíc, proč se opět řeší podle mě úplné malichernosti jako je vyvěšování vlajek?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Kupka: Modrý advent je tu

20:07 Ministr Kupka: Modrý advent je tu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k posílení ODS jako moderní pravice