Hýsek (DOMA): Proč Česko přijme již brzy milion muslimů

09.01.2015 10:42 | Zprávy

A s otevřenou náručí.

Hýsek (DOMA): Proč Česko přijme již brzy milion muslimů
Foto: archiv
Popisek: MUDr. Jan Hýsek

Je až s podivem kolik xenofobů a rasistů žije v českých luzích a hájích. Pro ty všechny mám špatnou zprávu. V nadcházejících desítkách let přijme naše země miliony lidí jiných národností a náboženských vyznání. A to třeba právě muslimů, o kterých se nyní tak často hovoří. Důvod je prostý - Češi vymírají.

Abychom se jako národ, my Češi, udrželi, je nezbytně nutné, aby na jednu Češku připadalo nejméně 2,1 dítěte. Bohužel situace v Čechách je taková, že na jednu ženu připadá 1,4 dítěte. Pokud se tento trend udrží i v příštích desítkách let, bude nás zde velmi brzy sotva polovina Čechů. A aby to bylo ještě horší, většině z nás bude přes 80 let a nebudeme již schopní pracovat. Když nebudeme již schopní pracovat, kdo nás bude živit? Kdo bude pracovat na naše důchody? Kdo bude zajišťovat chod státu? Těch pár nově narozených dětí to skutečně nevytrhne.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Jan Hýsek - profil

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lachnit (ANO): Je Petr Fiala falešným krotitelem inflace?

9:15 Lachnit (ANO): Je Petr Fiala falešným krotitelem inflace?

Když politik píše článek, natáčí video či jinak promlouvá k veřejnosti, očekává, že vzbudí zájem div…