Ivo Valenta: Práci v zastupitelstvu přenechám mladším kolegům

31. 10. 2020 10:54

Komentář na facebookovém profilu k rozhodnutí nevykonávat nadále funkci krajského zastupitele

Ivo Valenta: Práci v zastupitelstvu přenechám mladším kolegům
Foto: archiv I. Valenty
Popisek: Ivo Valenta
reklama

Vážení přátelé,

po zralé úvaze jsem se rozhodl, že již nadále nebudu zastávat funkci krajského zastupitele, kterým jsem byl díky preferenčním hlasům zvolen v letošních krajských volbách ve Zlínském kraji. Uvolněné místo v krajském zastupitelstvu doplní Michal Dvouletý zastupitel města Uherské Hradiště a krajský předseda Strany soukromníků ve Zlínském kraji.

Rád bych Vám toto mé rozhodnutí zdůvodnil. Do letošních krajských voleb jsem vstupoval s tím, že svým zapojením na 43. místo koaliční kandidátní listiny TRIKOLORA - SOUKROMNÍCI - NEZÁVISLÍ vyjádřím jasnou podporu tomuto týmu odborníků, který nabídl voličům alternativu vůči dosavadnímu stylu vládnutí na zlínském hejtmanství. Nečekal jsem, že získám tak velké množství preferenčních hlasů, které mne nakonec vynesly až do krajského zastupitelstva. Za tuto podporu jsem rád a velmi si ji vážím.

Přesto jsem se však rozhodl, že práci v zastupitelstvu přenechám mladším kolegům. Vím, že se jí budou věnovat naplno a přistupovat k ní aktivně a zodpovědně. Já jim v tom budu nadále pomáhat. Z veřejného života se totiž rozhodně nestahuji. Jsem připraven se i nadále veřejně angažovat. Rozhodně mám spoustu sil a energie a budu se těšit na další výzvy, které máme před sebou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Teď to budou tři týdny pekla

15:11 Premiér Babiš: Teď to budou tři týdny pekla

Přepis každotýdenního reportu 'Čau lidi' premiéra Andreje Babiše.