Januj (Úsvit): Hrůzný plán islamizace Evropy Husseinu Obamovi zatím vychází

07.01.2017 9:23

Vzpomínáte si na velkou aféru s odposlechy telefonů a sledování emailů evropských politiků ? Ano, to byl začátek dobře promyšlené islamizace Evropy a uvolnění hranic pro příliv migrantů. Původně to byli inženýři a doktoři, co šli pomoci Evropě....

Januj (Úsvit): Hrůzný plán islamizace Evropy Husseinu Obamovi zatím vychází
Foto: red
Popisek: Daniel Januj - PRO

 Začalo to již samozřejmě dříve, ale normální občan si mohl všimnout začátku dění přeměny Evropy v době, kdy byly odhaleny nelegální odposlechy významných evropských politiků, podnikatelů a prostě vlivných v Evropě. 

Kdo a proč na tom měl tehdy zájem nám moc nedocházelo a jelikož se nás to netýkalo, tak to problém nebyl. Jenže se nás všech to začne týkat velice brzy...

Po skandále s odposlechy se americká strana omluvila evropským politikům za šmírování a nedlouho po té se potkali Hussein Obama s Merkelovou, Hollandem a ostatními. Čím vyhrožoval zakuklený muslim, který se jako rodilý občan africké Keni, po zfalšování rodného listu stal americkým prezidentem těmto evropským státníkům ?? To dnes zatím nevíme, možná to ukáží dějiny. 

Jisté však je, že Hussein Obama společně s Clintonovou a ostatními parazity podporoval a založil Islámský stát, aby rozpoutal válku v Syrii a pomocí neziskovek a jiných tzv. humanitárních organizací rozproudil hromadnou migraci a islamizaci  Evropy. 

To se mu jako poslušnému muslimovi velice daří. Co muselo býti v odposleších mailů a telefonů tolik zásadní pro výše uvedené statníky, aby takto prodali Evropu ? Kolik krve mají dnes evropští státníci na rukou nyní?

Splnil Hussein Obama a jeho parta muslimům jejich odvěké přání vytvořit v Evropě Chalifát?

Má náš pan premiér a ostatní členové vlády též krev na rukou, jako evropští leadři, že musí poslouchat a islamizovat Česko?

Těchto otázek bychom si měli všímat a hledat na ně odpovědi.... Zatím co nás naše media krmí nesmysly, na tyto otázky nikdo neodpovídá, ba se je bojí i položit. Hlavně že za všechno může Putin...

Daniel Januj

Převzato z profilu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kubalčík (KONS): STAN by měli požadovat předložení čistého lustračního osvědčení

22:10 Kubalčík (KONS): STAN by měli požadovat předložení čistého lustračního osvědčení

Konzervativní strana vyzývá hnutí STAN k přehodnocení rozhodnutí jednat o podmínkách podpory vlády A…