Jirsa (ODS): Milí TOPkaři, víte, kam jdete?

08.10.2013 9:28 | Zprávy
autor: Tomáš Jirsa

Milí TOPkaři, opravdu víte, kam jdete? Vždyť ani nevíte, koho lidem vlastně nabízíte.

Jirsa (ODS): Milí TOPkaři, víte, kam jdete?
Foto: ods.cz
Popisek: Senátor za ODS Tomáš Jirsa

Pankáče s barevným čírem, nebo Jamese Bonda? A to se ještě k Jamesi Bondovi, dalšímu "marketingovému tahu", vlastně nehlásíte a odkazujete na jakési hackery.

Opravdového Karla Schwarzenberga schováváte někde vzadu. Není divu, když opravdový Karel Schwarzenberg, předseda "jediné autentické pravicové a konzervativní" strany píše na svém facebooku (20.9.): "Nenechte se zblbnout tvrzením, že je něco levicové či pravicové. Zkoumejte to vlastním rozumem a udělejte svůj závěr. Já také volím hlavou." Jsou to věty, které v této kampani slýcháme spíše od Andreje Babiše či Tomia Okamury. Ale také je to klíčová filosofie "nepolitické politiky", ke které se zřejmě TOP 09 přesunuje.

Možná váš velmi (a všeho) schopný místopředseda Miroslav Kalousek již připravuje "středovou" koalici, a proto kormidluje TOPku do politického středu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

David Smoljak byl položen dotaz

Co by teda měla ČR a EU udělat?

Jak zajistit spravedlivý mír a jak Ukrajině garantovat bezpečnost? Mluví o tom dost politiků, ale já upřímně nevím, co má být tou garancí? Spravedlivý mír chápu, jen se tedy obávám, že k němu asi nedojde. USA chce kapitulaci Ukrajiny a EU proto spravedlivý (ani jiný) mír nedělá nic.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trikolora: David patřil k lidem, jejichž ztráta nahradit nejde

18:05 Trikolora: David patřil k lidem, jejichž ztráta nahradit nejde

Informace na veřejném facebookovém profilu strany o úmrtí bezpečnostního experta Davida Bohbota