Kandidátem ČSSD na starostu Prahy 7 je Tomáš Petříček

27.05.2018 12:55

Sociální demokraté na Praze 7 schválili ve čtvrtek 24. května 2018 svého lídra do říjnových komunálních voleb a současně kandidáta na starostu této městské části. Stal se jím sedmatřicetiletý Tomáš Petříček, bývalý náměstek ministryně práce a sociálních věcí a nyní poradce europoslance Miroslava Pocheho. ČSSD v městské části Praha 7, kde žije více než 40 tisíc lidí, získala před čtyřmi lety dva zastupitelské mandáty.

Kandidátem ČSSD na starostu Prahy 7 je Tomáš Petříček
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

„Chtěl bych při práci pro Prahu 7 zúročit zkušenosti, které jsem doposud získal, ať už jako vysokoškolský pedagog, nebo při práci na ministerstvu práce a sociálních věcí či v Evropském parlamentu. Jsem přesvědčený, že mám Pražanům na Sedmičce co nabídnout," říká Tomáš Petříček.

Z dalších míst budou kandidovat například podnikatel Michal Zimmerman, bývalý ředitel ZŠ Ortenova Martin Šmíd, řidič z povolání Jiří Doležal, pracovnice ministerstva zdravotnictví Iveta Šroubová nebo tajemník celorepublikového výboru Klubu sociálně demokratických seniorů Jaroslav Šebek. ČSSD zařadila na svou kandidátku i několik nestraníků – příkladem může být třeba již zmíněný Martin Šmíd, který se bude o hlasy voličů ucházet ze třetí pozice.

ČSSD představí svůj program pro Prahu 7 během první poloviny června. Na představení programu budou zástupci médií včas pozváni.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Gajdůšková (ČSSD): Pracovní místa pro handicapované zůstanou v současném rozsahu

6:28 Gajdůšková (ČSSD): Pracovní místa pro handicapované zůstanou v současném rozsahu

Komentář na facebookovém profilu k zaměstnávání handicapovaných