Kandidátní listiny do zastupitelstva Ústeckého kraje

06.09.2020 23:44

Kompletní přehled všech kandidátů do voleb do zastupitelstva Ústeckého kraje, konaných dne 2. 10. – 3. 10. 2020.

Kandidátní listiny do zastupitelstva Ústeckého kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna
reklama

Čistý a lepší sever

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Svoboda Jindřich 35 DSSS DSSS radní města Duchcov a revizní technik Duchcov
2 Maršálková Brambaški Jana 43 ČiKR BEZPP zdravotní sestra Ústí nad Labem
3 Opl Pavel 49 DSSS BEZPP Policejní rada v.v., Ředitelství služby a ÚHOZ Varnsdorf
4 Altmanová Andrea Mgr. 47 ČiKR BEZPP podnikatelka Vejprty
5 Vršovský Jakub Bc. 31 DSSS DSSS řidič Duchcov
6 Křížek Petr Mgr. Bc. 49 DSSS DSSS sociální pracovník Děčín
7 Pohlová Šárka 51 DSSS DSSS pečovatelka Teplice
8 Moravec Jiří 63 DSSS DSSS živnostník Varnsdorf
9 Novák Ladislav 40 DSSS DSSS kuchař Děčín
10 Růžičková Jana 48 ČiKR BEZPP laborantka Ústí nad Labem
11 Štefan Miloš 65 DSSS BEZPP rentiér Varnsdorf
12 Gutzer Zdeněk 53 DSSS BEZPP živnostník Podbořany
13 Loskot Jiří 31 ČiKR BEZPP strojvůdce Ústí nad Labem
14 André Ivana 51 DSSS DSSS invalidní důchodce Krupka
15 Smékal Milan 44 DSSS DSSS bezpečnostní pracovník Ústí nad Labem
16 Svatoňová Michaela 37 ČiKR BEZPP servírka Ústí nad Labem
17 Hánl Milan 60 DSSS DSSS dělník Varnsdorf
18 Venyercsan Petr 31 ČiKR BEZPP OSVČ Ústí nad Labem
19 Šabart Jiří 46 DSSS DSSS vlakvedoucí Teplice
20 Jordánová Jana DiS. 26 ČiKR BEZPP sociální pracovnice Teplice
21 Žitková Marta 48 ČiKR BEZPP laborantka Ústí nad Labem
22 Bim Miroslav 56 DSSS BEZPP pokrývač Ústí nad Labem
23 Sklenář Martin 19 DSSS BEZPP elektrikář Duchcov
24 Vaverka Tomáš 42 ČiKR BEZPP sanitář Ústí nad Labem
25 Tichý Jiří 36 DSSS BEZPP OSVČ Zabrušany
26 Zemančík Václav 41 ČiKR BEZPP vedoucí prodeje Ústí nad Labem
27 Jelínková Dominika 25 ČiKR BEZPP sociální pracovnice Dubí
28 Venyercsan Petr 56 ČiKR BEZPP OSVČ Ústí nad Labem
29 Kabátová Tereza DiS. 26 ČiKR BEZPP sociální pracovnice Duchcov
30 Slivka Martin 42 DSSS BEZPP pokrývač Duchcov
31 Tesárková Věra 65 ČiKR BEZPP důchodkyně Ústí nad Labem
32 Sklenář Jan 19 DSSS BEZPP IT specialista Duchcov
33 Havliš Milan 69 ČiKR BEZPP důchodce Ústí nad Labem
34 Kiezlerová Alena 47 ČiKR BEZPP uklízečka Teplice
35 Gutzerová Jiřina 44 DSSS BEZPP sanitářka Podbořany
36 Bureš Karel 33 DSSS BEZPP pokrývač Ústí nad Labem
37 Janoušková Miluše 61 DSSS BEZPP OSVČ Duchcov
38 Mráz Stanislav 59 DSSS BEZPP pokrývač Hrobčice
39 Novák Zdeněk 45 DSSS BEZPP pokrývač Ústí nad Labem
40 Sochor Zdeněk 71 ČiKR BEZPP důchodce Ústí nad Labem
41 Novák Jindřich 44 DSSS BEZPP střechař Ústí nad Labem

 

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Sepp Jaroslav 47 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP šéfkuchař, člen spolku HeRo Pomoc bez hranic Litoměřice
2 Cihlářová Miroslava 59 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP OSVČ, fyzioterapeut, ochránce zvířat Chomutov
3 Dittrichová Martina 50 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP pracovník v soc. službách, podporovatel spolků Rumburk
4 Vavřincová Nikola Mgr. 26 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP učitelka cizích jazyků, ochránce zvířat Most
5 Důrasová Eva 58 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP přípravář výroby, ochránce zvířat Břvany

 

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Ušák Filip 31 STAN BEZPP kandidát na hejtmana, zastupitel a bývalý starosta Benešov nad Ploučnicí
2 Dernerová Alena MUDr. 62 STAN BEZPP dětská lékařka a senátorka za obvod Most Most
3 Drozd Štefan Ing. 55 STAN Soukromníci starosta města Klášterec nad Ohří, předseda Klášterec nad Ohří
4 Tomková Yveta 46 STAN starostka městského obv. Ústí nad Labem-Neštěmice Ústí nad Labem
5 Šťovíček Milan Mgr. 62 STAN STAN ředitel střední odborné školy Schola Humanitas Litvínov
6 Liška Petr Ing. 50 STAN STAN starosta obce Malé Žernoseky, stavební inženýr Malé Žernoseky
7 Linhart Zbyněk Ing. 51 STAN BEZPP senátor za obvod Děčín, místostarosta města Krásná Lípa
8 Syslová Jana 46 STAN STAN starostka obce Hrobčice Hrobčice
9 Šabata Radovan 63 STAN USZ technik, radní a bývalý starosta města Louny Louny
10 Oubrechtová Jana Mgr. 57 STAN STAN starostka města Trmice, učitelka Trmice
11 Trávníček Tomáš Ing. MPA 38 STAN BEZPP vedoucí odboru Stavebního a vyvlastňovacího úřadu Chomutov
12 Víchová Jana 52 STAN BEZPP systemická konzultantka, majitelka provozovatelka Děčín
13 Špička Jaroslav 38 STAN BEZPP místostarosta města Žatec, manažer skupiny Žatec
14 Svoboda Pavel 45 STAN BEZPP starosta obce Lipová - Vesnice roku 2019, předseda Lipová
15 Čtverák Vlastimil 36 STAN BEZPP místostarosta města Roudnice nad Labem, moderátor Roudnice nad Labem
16 Zrníková Renata Mgr. 58 STAN bývalá starostka Městského obvodu Ústí nad Labem Ústí nad Labem
17 Drašner Karel 66 STAN STAN koordinátor vzdělání SMS ČR, zastupitel Háj u Duchcova
18 Rejšková Ladislava Ing. 35 STAN STAN starostka obce Libotenice, ekonomická poradkyně Libotenice
19 Marvan Vojtěch Mgr. 33 STAN Soukromníci radní města Klášterec nad Ohří, marketingový spec. Klášterec nad Ohří
20 Grešík Valdemar Ing. 57 STAN BEZPP výrobce čajů a sadař Děčín
21 Jakš Zbyněk 51 STAN BEZPP ředitel Podkrušnohorského technického muzea o.p.s. Most
22 Jurajda Jindřich Ing. Bc. DiS. 30 STAN STAN místostarosta města Jiříkov, pedagog, předseda Jiříkov
23 Lipský Vladimír Mgr. 50 STAN BEZPP ředitel Euroregionu Elbe/Labe Chlumec
24 Uhlík Libor 54 STAN BEZPP pořadatel jarmarků a kulturních akcí, galerista Úštěk
25 Hamousová Zdeňka Mgr. 59 STAN BEZPP starostka města Žatec, senátorka za obvod Louny Žatec
26 Jankura Radek Bc. 45 STAN STAN finanční ředitel, jednatel, trenér fotbalu mládeže Krupka
27 Nesvadba Vladimír Ing. Ph.D. 54 STAN BEZPP vědecký pracovník Chmelařského institutu Žatec Kryry
28 Kardová Eva 59 STAN BEZPP místostarostka obce Moldava Moldava
29 Šimek Jan 49 STAN BEZPP jednatel,majitel rod. kavárny,člen zastupitelstva Varnsdorf
30 Bechyňová Miroslava Mgr. 47 STAN BEZPP starostka obce Přestanov, středoškolská učitelka Přestanov
31 Papajanovský Jan 25 STAN BEZPP starosta města Česká Kamenice Česká Kamenice
32 Fišer Petr Ing. 44 STAN BEZPP prokurista obchodní společnosti, předseda spolku Český Jiřetín
33 Vítek Roman 42 STAN STAN zastupitel města Terezín,starosta TJ Sokol Terezín Terezín
34 Vnouček Jan Bc. 43 STAN BEZPP místostarosta městyse Peruc Peruc
35 Vytlačil Tomáš Mgr. 37 STAN BEZPP učitel, zástupce ředitele ZŠ, trenér juda Litoměřice
36 Veselý Pavel Ing. MBA 48 STAN BEZPP starosta obce Český Jiřetín, ředitel společnosti Český Jiřetín
37 Hladíková Monika Ing. 53 STAN BEZPP starostka obce Kytlice Kytlice
38 Hirsch Karel 56 STAN BEZPP místostarosta města Hrob, předseda správní rady Hrob
39 Málková Andrea Bc. 50 STAN STAN ředitelka senior centra Ústí nad Labem
40 Woznica Vlastimil MUDr. 54 STAN BEZPP lékař, gastroenterolog Most
41 Štětinová Naděžda Ing. 46 STAN STAN starostka obce Keblice, ekoložka Keblice
42 Kalvas Miroslav 46 STAN BEZPP starosta města Jílové, účetní Jílové
43 Sazeček Tomáš Bc. 33 STAN STAN místostarosta města Úštěk, koordinátor Úštěk
44 Macháček Jan Ing. 39 STAN USZ vedoucí úředník, předseda spolku TJ Lokomotiva Louny
45 Herzán Antonín 49 STAN STAN podnikatel, majitel Horského areálu Lesná Boleboř
46 Schettlová Ivana Mgr. 55 STAN STAN obchodní zástupkyně, předsedkyně Spolku Litvínov Litvínov
47 Holec Robert 31 STAN BEZPP starosta města Dolní Poustevna, předseda Dolní Poustevna
48 Čapek Jiří Mgr. DiS. 39 STAN BEZPP hasič-důstojník operačního střediska HZS Ústí nad Labem
49 Pěnkava Luděk 49 STAN BEZPP starosta obce Strupčice, ekonom Strupčice
50 Zimmermann Erich 37 STAN BEZPP místostarosta obce Libořice, provozní elektrikář Libořice
51 Dušánek Petr Mgr. Bc. 51 STAN STAN učitel, zástupce ředitelky ZŠ Chlumec, metodik Chlumec
52 Stokláska Marek 32 STAN STAN podnikatel, předseda oblastního sdružení STAN Roudnice nad Labem
53 Černý Zdeněk 42 STAN BEZPP starosta obce Vilémov Vilémov
54 Novák Jan Mgr. 51 STAN BEZPP místostarosta města Meziboří, ředitel Gymnázia Meziboří
55 Černý Daniel Ing. 47 STAN BEZPP obchodní ředitel, zastupitel a bývalý primátor Chomutov
56 Tojnar Martin Ing. 52 STAN STAN technolog v průmyslové prádelně,člen osadního výb. Litvínov
57 Fikar Roman Bc. 64 STAN BEZPP místostarosta městského obvodu Ústí n.L.-Neštěmice Ústí nad Labem
58 Fábera Milan Ing. 67 STAN BEZPP starosta obce Lahošť Lahošť
59 Kadleček Václav PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. 38 STAN BEZPP ved. odd. nákupu a centrální logistiky, zastupitel Kryry
60 Kolář Jan 51 STAN BEZPP starosta města Krásná Lípa, předseda Sdružení Krásná Lípa

 

Svoboda a přímá demokracie (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kettner Zdeněk Mgr. 46 SPD SPD zastupitel města Teplice, učitel Teplice
2 Hanko Dominik Ing. Bc. 41 SPD SPD krajský zastupitel, preventista MP, včelař, trenér Litoměřice
3 Foldyna Jaroslav 60 SPD BEZPP poslanec Děčín
4 Ježek Bohumil Ing. 44 SPD SPD krajský zastupitel, pedagog Ústí nad Labem
5 Hahnová Elvíra Bc. 43 SPD SPD zastupitelka města Chomutov, ředitelka společnosti Chomutov
6 Anýž Milan 50 SPD SPD zastupitel města Ústí n.L., živnostník-mechanik Ústí nad Labem
7 Fábryová Dana 60 SPD SPD zastupitelka města Varnsdorf, úřednice Varnsdorf
8 Smetanová Klára Mgr. 29 SPD SPD učitelka Krupka
9 Hrbáček Vladislav Bc. 42 SPD SPD zastupitel města Žatec, rehabilitační pracovník Žatec
10 Novotný František 70 SPD SPD jednatel společnosti Litoměřice
11 Haldovský Petr 52 SPD SPD revizní elektrotechnik Chomutov
12 Kolář Michal 49 SPD SPD zastupitel města Ústí nad Labem, technik Ústí nad Labem
13 Kuchtová Andrea 29 SPD SPD jednatelka společnosti Krupka
14 Fuchsová Jarmila Ing. 41 SPD SPD technik městské policie Most
15 Podroužek František Mgr. 38 SPD SPD zastupitel města Teplice, učitel Teplice
16 Poschová Ivana Mgr. 46 SPD SPD zastupitelka města Děčín, učitelka Děčín
17 Müller Karel Ing. 62 SPD SPD finační poradce Chomutov
18 Hladík René PhDr. CSc. 64 SPD SPD zastupitel města Ústí n.L., vysokoškolský pedagog Ústí nad Labem
19 Lenartovič Radek 46 SPD SPD živnostník Most
20 Lorenz Lothar 50 SPD SPD živnostník - rekultivace, lesnictví Chomutov
21 Dospěl Martin 53 SPD SPD elektrikář Varnsdorf
22 Zítek Václav 50 SPD SPD řidič Litoměřice
23 Krivanka Ondřej Ing. 73 SPD SPD technik Litvínov
24 Měkyna Miroslav 47 SPD SPD operátor Žatec
25 Loskot Pavel Ing. 66 SPD SPD technik Ústí nad Labem
26 Kočí Tomáš 39 SPD SPD strážník městské policie Teplice
27 Řehák Zdeněk Bc. 50 SPD SPD bezpečnostní pracovník Chomutov
28 Račok Ladislav Bc. 62 SPD SPD zdravotnický personál Rumburk
29 Čech Josef 68 SPD SPD prodejce novin a tiskovin Litoměřice
30 Fiala Josef 50 SPD SPD elektromechanik Most
31 Winkelhöfer Tomáš Mgr. 50 SPD SPD vychovatel vězeňské služby Žatec
32 Hůla Jaromír Ing. 77 SPD SPD prokurista Ústí nad Labem
33 Rejnek Lukáš Bc. 43 SPD SPD strážník městské policie Háj u Duchcova
34 Votruba Petr 40 SPD SPD skladník Jirkov
35 Moravec Leoš PhDr. Mgr. MSc. 40 SPD BEZPP radní města Rumburk, ředitel DD Rumburk
36 Ondruš Květoslav Ing. 68 SPD SPD vedoucí zemědělské správy Vrbice
37 Neumannová Eva 70 SPD SPD strojnice Lom
38 Müllerová Václava 46 SPD SPD barmanka Žatec
39 Haase Zbyněk 39 SPD SPD kytarista Ústí nad Labem
40 Tancoš Ondřej Mgr. 30 SPD SPD vychovatel v dětském domově Krupka
41 Haubertová Renáta 44 SPD SPD uklízečka Varnsdorf
42 Macháč Miroslav 48 SPD SPD mistr v chemické výrobě Lovosice
43 Vaněk Tomáš 62 SPD SPD jednatel společnosti Krupka
44 Černá Jarmila 68 SPD SPD operátor Žatec
45 Grohmannová Božena 54 SPD SPD pojišťovací poradce Ústí nad Labem
46 Breu Zdeněk 41 SPD SPD mistr ve sklářské výrobě Modlany
47 Bajkenič Ján 73 SPD SPD razič tunelů Kovářská
48 Lachman Pavel 58 SPD SPD živnostník Most
49 Holanová Jana 53 SPD SPD recepční Křešice
50 Sušický Jaroslav Ing. 64 SPD SPD živnostník Louny
51 Hadraba Pavel 48 SPD SPD prodejce nábytku Teplice
52 Jedlička Michal 46 SPD SPD řidič MKD Jirkov
53 Szlaur Pavel 67 SPD SPD vozmistr Žatec
54 Šverhart Jiří 33 SPD SPD strážník městské policie Litoměřice
55 Hanusová Helena 68 SPD SPD úřednice Děčín
56 Mitterwald František 38 SPD SPD živnostník Kostomlaty pod Milešovkou
57 Nedvěd Jaroslav 60 SPD SPD ostraha objektů Varnsdorf
58 Petružálek Zdeněk 67 SPD SPD instruktor autoškoly Krupka
59 Žák Pavel 60 SPD SPD živnostník Litoměřice
60 Remeň Pavel 66 SPD SPD stavební technik Litoměřice

 

Národní demokracie

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Žák Petr 67 ND BEZPP důchodce Arnoltice
2 Mrázek Jan 27 ND ND operátor ve výrobě Jirkov
3 Kotáb Petr 44 ND ND lamelář Kadaň
4 Táborský Viktor 24 ND BEZPP prodavač Ústí nad Labem
5 Kundľová Šlégrová Lucie 30 ND BEZPP mateřská dovolená Libčeves
6 Grus Jakub 27 ND ND skladník Chomutov
7 Havránková Lenka Mgr. 55 ND BEZPP speciální pedagog Kadaň
8 Moravec Michal 45 ND BEZPP řidič, předseda ZO OS pracovníků obchodu Jirkov
9 Bajčiová Marcela Bc. 26 ND BEZPP účetní Most
10 Businský Václav 46 ND SPRRSČ M.Sládka technik Litoměřice
11 Šťoural František 50 ND ND bezpečnostní pracovník Kadaň
12 Čapek Petr 49 ND ND OSVČ Děčín
13 Korejtko Roman Ing. 54 ND BEZPP OSVČ Litoměřice
14 Marcikán Martin 43 ND BEZPP strážník MP, moderátor rádia Kadaň
15 Steiden Jaroslav 54 ND ND operátor v chemickém průmyslu Teplice
16 Vainová Dagmar 66 ND BEZPP důchodkyně Úštěk
17 Kundľa David 32 ND BEZPP horník Libčeves
18 Kröhanová Klára 43 ND BEZPP rodičovská dovolená Ústí nad Labem
19 Jeník Václav 42 ND BEZPP prodavač - specialista Chomutov
20 Šavrda Marek 46 ND BEZPP jednatel společnosti Bystřany
21 Dubský Lukáš 26 ND BEZPP trolejář Jirkov
22 Šlégr Jiří 33 ND BEZPP řidič VZV Očihov
23 Milý Vladimír 68 ND BEZPP strojník Kadaň
24 Cinkl František 56 ND BEZPP revizní technik Teplice
25 Černý Ladislav 49 ND BEZPP živnostník Jirkov
26 Kohút Tomáš 26 ND BEZPP servisní technik Chomutov
27 Kouba Karel 39 ND ND OSVČ Lovosice
28 Buchal Viktor Ing. 72 ND BEZPP důchodce Žatec
29 Malíková Jana 51 ND BEZPP operátorka výroby Kadaň
30 Mareš Jaroslav 32 ND ND řidič Chomutov
31 Homola Pavel 50 ND BEZPP živnostník Děčín
32 Malík Petr 52 ND BEZPP skladník Kadaň
33 Klofát Miroslav 53 ND BEZPP řidič Chomutov
34 Kubišová Lenka 47 ND BEZPP uklízečka Žatec
35 Švarc Jiří 53 ND BEZPP dělník Děčín
36 Tschochner Tomáš 24 ND BEZPP operátor výroby Vysoká Pec
37 Kalfářová Jaroslava 50 ND BEZPP OSVČ Děčín
38 Mojžíš Petr 49 ND BEZPP pracovník ostrahy nemocnice Chomutov
39 Soukup Stanislav 30 ND BEZPP technik Děčín
40 Rezlerová Markéta 41 ND BEZPP operátorka výroby Chomutov
41 Minář Oldřich 58 ND BEZPP dělník Děčín
42 Pilek Vojtěch 27 ND BEZPP zámečník Jirkov
43 Klofátová Andrea 45 ND BEZPP fotografka Chomutov
44 Pekrt Tomáš 54 ND BEZPP prodavač Jirkov
45 Kubišová Karolína 23 ND BEZPP barmanka Žatec
46 Votava Martin 26 ND BEZPP řidič kamionové dopravy Jirkov
47 Šodek Vojtěch 25 ND BEZPP zámečník Chomutov
48 Boráň Zdeněk 73 ND ND důchodce Ústí nad Labem
49 Dočiar Emil 63 ND BEZPP řidič z povolání Děčín
50 Ledvina Milan 30 ND BEZPP řidič kamionové dopravy Chomutov
51 Hrabák Patrik 25 ND OMMO operátor logistiky Jirkov
52 Hudeček Jiří 52 ND BEZPP operátor výroby Chomutov
53 Herink Tomáš 24 ND BEZPP operátor výroby Chomutov
54 Sianská Jindřiška 64 ND BEZPP důchodkyně Jirkov
55 Bartoš Adam Benjamin 40 ND ND předseda Národní demokracie Kadaň

 

Česká pirátská strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Karika Karel 59 Piráti Piráti Vedoucí domu svatého Materny, pracovník v charitě Ústí nad Labem
2 Stojanová Kateřina 22 Piráti Piráti Studentka práv na Univerzitě Karlově Litoměřice
3 Rous Vít Ing. 37 Piráti Piráti Projektant - vodní hospodářství Dubí
4 Baudis Jiří Ing. Mgr. 38 Piráti Piráti Systémový specialista Ústí nad Labem
5 Kranda Jan Mgr. 46 Piráti Piráti Učitel, hudebník Žatec
6 Vlach Vladimír 44 Piráti Piráti IT technik, předseda spolku ŽOK Žatec
7 Ryšavý Lukáš 23 Piráti Piráti Student územního plánování Most
8 Vodrážková Hana Mgr. 48 Piráti Piráti Ředitelka neziskové organizace Kadaň
9 Beutelová Ludmila 32 Piráti Piráti Operátorka technické podpory Ústí nad Labem
10 Blažej Lukáš 24 Piráti Piráti Zastupitel města Ústí nad Labem, student práv Ústí nad Labem
11 Rýsler Petr 57 Piráti Piráti OSVČ - restauratér Terezín
12 Pelzmann Schwarzová Michaela 34 Piráti Piráti OSVČ Místo
13 Konečný Vít 33 Piráti BEZPP Vedoucí skladu Žatec
14 Strnad Martin 44 Piráti Piráti Expert na státní správu Děčín
15 Navrkal František Bc. 28 Piráti Piráti Poslanec Parlamentu ČR, datový inženýr Děčín
16 Přibyl Jakub Ing. 38 Piráti Piráti Hydroprognostik Ústí nad Labem
17 Karfilátová Miloslava Ing. 54 Piráti Piráti Personalistka Kadaň
18 Mareš Jan Bc. 29 Piráti Piráti Student Ústí nad Labem
19 Fuxová Barbora Bc. DiS. 31 Piráti Piráti Pracovnice podpory vzdělávání Dobroměřice
20 Bartoníček Jan Mgr. 40 Piráti Piráti Ředitel, sociální pracovník Ústí nad Labem
21 Šmíd Jan Mgr. 42 Piráti BEZPP Zastupitel města Děčín Děčín
22 Komenda Adam Mgr. 29 Piráti Piráti Zastupitel města Mostu Most
23 Stibalová Kateřina Mgr. 43 Piráti BEZPP Sociální pracovnice, psychoterapeutka Litoměřice
24 Štěpánek Zdeněk Bc. 37 Piráti Piráti IT expert, člen ekozemědělského kibucu Varnsdorf
25 Kunc Jan 21 Piráti Piráti Inspektor kvality Most
26 Hladová Jana Ing. 43 Piráti Piráti Ekoložka Kadaň
27 Gazdová Jitka Ing. 38 Piráti BEZPP Stavební inženýrka Ústí nad Labem
28 Robouský Michal 23 Piráti Piráti Student Lovosice
29 Berchinová Linda 21 Piráti Piráti Studentka Most
30 Nadolecki Pavel Ing. 38 Piráti Piráti Inženýr kvality Louny
31 Kindl František 67 Piráti Piráti Důchodce Chomutov
32 Vaňková Blanka 45 Piráti Piráti Pracovnice NZDM Most
33 Miltner Pavel Ing. 39 Piráti Piráti Geodet Kadaň
34 Kopač Petr 32 Piráti Piráti Softwarový inženýr Benešov nad Ploučnicí
35 Najdenov Jiří 44 Piráti Piráti OSVČ Most
36 Zdobinský Petr Bc. 67 Piráti BEZPP Podnikatel, zastupitel města Děčín Děčín
37 Titl Vítězslav Ph.D. MSc. 30 Piráti BEZPP Ekonom Chomutov
38 Šmíd Lukáš William 27 Piráti BEZPP Úředník a OSVČ Lovosice
39 Pazderková Jana Mgr. 41 Piráti BEZPP Středoškolská učitelka Litoměřice
40 Macas Albert Ing. 26 Piráti BEZPP Analytik, spolupracovník Google Louny
41 Kolář Martin Mgr. Ph.D. 51 Piráti BEZPP Odborný asistent FUD UJEP Ústí nad Labem
42 Jaroš Jakub Ing. arch. 29 Piráti BEZPP Architekt Koštice
43 Hamáková Stanislava Bc. DiS. 37 Piráti BEZPP Koordinátorka dobrovolnického centra Kadaň
44 Kopica Jiří Mgr. 41 Piráti BEZPP Muzejník Kadaň
45 Marek Ondřej Mgr. 29 Piráti Piráti Sociální pracovník Litoměřice
46 Maixner Jan 36 Piráti Piráti Výrobní chemik Děčín
47 Brendl Stanislav 30 Piráti BEZPP Bankéř a zdravotník Ústí nad Labem
48 Holodňák Radek Mgr. 27 Piráti Piráti Filosof a badatel na Univerzitě Karlově Žatec
49 Pokorný Antonín 71 Piráti BEZPP Manažer projektu Handycars Nová Ves v Horách
50 Nevím Jakub Ing. 29 Piráti BEZPP Stavbyvedoucí Veltěže
51 Haidler Jaroslav 61 Piráti BEZPP Herec Ústí nad Labem
52 Brož Miroslav 41 Piráti Piráti Sociální pracovník Ústí nad Labem
53 Přibylová Kočková Barbora 38 Piráti BEZPP Pečovatelka v domě pro seniory Ústí nad Labem
54 Blail Ota Mgr. 41 Piráti BEZPP Učitel, vedoucí komunitního klubu Budík Žatec
55 Filípek Vratislav 29 Piráti Piráti Reklamní stratég, PR manažer, grafik Louny
56 Weidisch Tomáš 27 Piráti Piráti Kyberbezpečnostní specialista Žatec
57 Kulhánek Lukáš 37 Piráti BEZPP Manažer logistiky Louny
58 Vorlíček Petr 23 Piráti BEZPP Student Louny
59 Schönfeldová Simona 18 Piráti BEZPP Studentka Litvínov
60 Miličevič Radek 26 Piráti BEZPP Student, tiskař Louny

 

VIZE - národní socialisté

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Vondrouš Jan Bc. 42 VIZENS VIZENS lektor, historik, politolog Bohušovice nad Ohří
2 Holubová Šárka Bc. 24 VIZENS BEZPP učitelka, obchodní manažerka Ústí nad Labem
3 Leník Petr Mgr. 24 VIZENS BEZPP politolog, finanční poradce Litoměřice
4 Hrubý Marcel Mgr. et Mgr. 53 VIZENS BEZPP administrátor farnosti Srbská Kamenice Rybniště
5 Šámalová Veronika Ing. 24 VIZENS BEZPP manažerka v IT společnosti Štětí
6 Korčák Adam Bc. 25 VIZENS VIZENS manažer, osobnostní coach Litoměřice
7 Matějka Jan nprap. Mgr. Bc. 42 VIZENS BEZPP vrchní inspektor, státní zaměstnanec Šluknov
8 Šmíd Petr 23 VIZENS BEZPP elektroinstalatér a montér Litoměřice
9 Dítě Vojtěch 24 VIZENS BEZPP ekonomický specialista, finanční poradce Louny
10 Voříšková Anna Bc. 27 VIZENS VIZENS bankovní poradce Ústí nad Labem
11 Pelc František Bc. 27 VIZENS BEZPP historik, student VŠ Libochovice
12 Kubelka Jakub Bc. 26 VIZENS BEZPP manažer, podnikatel ve stavebnictví Litoměřice
13 Sakulič Lukáš 33 VIZENS BEZPP pečovatel v sociálních službách pro seniory Ústí nad Labem
14 Zdráhal Jan Mgr. 34 VIZENS BEZPP fyzioterapeut, zdravotník Velký Šenov
15 Puhlíková Barbora Bc. 24 VIZENS BEZPP personální manažerka Lovosice
16 Kaulerová Vlasta 22 VIZENS BEZPP zdravotník, hasič, administrativní pracovnice Brozany nad Ohří
17 Hodys Vojtěch 25 VIZENS BEZPP podnikatel, živnostník Litoměřice
18 Kuba Martin 23 VIZENS BEZPP zahraniční montér Litoměřice
19 Sobotka Patrik 27 VIZENS BEZPP barman Osek
20 Novotná Valérie 19 VIZENS BEZPP studentka Lovosice
21 Fial Radek 23 VIZENS BEZPP montér výroby Litoměřice
22 Rehuš Jaroslav 21 VIZENS BEZPP student Litoměřice
23 Bese Lukáš 37 VIZENS BEZPP řidič trolejbusu MHD Ústí nad Labem
24 Šalman Václav 22 VIZENS BEZPP truhlář Litoměřice
25 Douda Ondřej 35 VIZENS BEZPP pracovník v lesnictví, Lesy ČR Terezín
26 Železný Jan 25 VIZENS BEZPP podnikatel, OSVČ Křešice
27 Košťál Štěpán 25 VIZENS BEZPP podnikatel v oboru obchodu Úštěk
28 Cikner Vladimír 26 VIZENS BEZPP montér výroby Litoměřice
29 Šebo Marián 24 VIZENS BEZPP pracovník ve stavebnictví Hrobce
30 Kruncl Dominik 24 VIZENS BEZPP živnostník, OSVČ Litoměřice
31 Bernklauová Nicola 21 VIZENS BEZPP učitelka v MŠ Křešice
32 Ociepka Jaroslav 28 VIZENS BEZPP poštovní doručovatel Lovečkovice
33 Pirunčík Adam 23 VIZENS BEZPP živnostník OSVČ Litoměřice
34 Hrbáček Martin 23 VIZENS BEZPP student VŠ UHK, Hradec Králové Děčín
35 Svoboda Eduard 24 VIZENS BEZPP automechanik Litoměřice
36 Tippelt Hynek Mgr. Ph.D. 44 VIZENS BEZPP vysokoškolský pedagog UJEP Ústí nad Labem

 

VOK - Volba pro kraj

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Staňo Ota MUDr. 63 VOK VOK Lékař, ortopéd Chomutov
2 Navara Vladimír Mgr. 54 VOK VOK Podnikatel Velké Březno
3 Houzák Ivan 54 VOK VOK Trenér, předseda Akademie motorsportu Most
4 Hrebičková Olga Ing. 56 VOK BEZPP Radní města Jílové, ved.skupiny plánování Jílové
5 Vodička Jaroslav Ing. 72 VOK BEZPP Krajský zastupitel Krásný Dvůr
6 Kozlerová Vlasta 52 VOK BEZPP Zootechnička Moldava
7 Oršuliak Jaroslav 74 VOK BEZPP Ředitel společnosti Perštejn
8 Kučera Miroslav 64 VOK BEZPP Podnikatel Litoměřice
9 Rotek Jaroslav MUDr. 68 VOK BEZPP Lékař Žatec
10 Sykáčková Jiřina Mgr. Bc. 53 VOK BEZPP Vedoucí živnostenského úřadu Rumburk Rumburk
11 Woznicová Veronika 26 VOK BEZPP Obchodní ředitelka Most
12 Kroh Jiří MUDr. 68 VOK BEZPP Dětský lékař Chomutov
13 Procházka David 28 VOK BEZPP OSVČ Ústí nad Labem
14 Houda Miloň Ing. 52 VOK VOK IT specialista Chomutov
15 Kupková Nikola 24 VOK BEZPP Sanitářka Zabrušany
16 Böhm Libor 27 VOK BEZPP Zástupce technického ředitele Most
17 Varga Josef Mgr. 40 VOK BEZPP Speciální pedagog, vychovatel v dětském domově Lipová
18 Zimmermannová Petra 45 VOK BEZPP Zdravotní sestra Ústí nad Labem
19 Umlauf Pavel Ing. MBA 50 VOK VOK Projektový manažer Chomutov
20 Rusó Eva 57 VOK BEZPP Dispečerka Teplice
21 Blažková Jana 51 VOK BEZPP Podnikatelka Ústí nad Labem
22 Vrbská Alena 52 VOK BEZPP Administrativní pracovník - místní rozvoj Děčín Děčín
23 Kovalík Zdeněk 61 VOK BEZPP Zastupitel Perštejn
24 Kozler Oldřich 66 VOK BEZPP Jednatel společnosti Moldava
25 Koželuh Marek 26 VOK BEZPP Šéfkuchař Most
26 Herrman David 42 VOK BEZPP Státní zaměstnanec Kryry
27 Mojžíšová Ivana 58 VOK BEZPP OSVČ - kosmetický salón Děčín Děčín
28 Blažek Jan 26 VOK BEZPP Technik Dolní Zálezly
29 Studená Jana 68 VOK BEZPP Zdravotní sestra Chomutov
30 Prokšová Kateřina 23 VOK BEZPP Servírka Most
31 Pohlreich Daniel Bc. 25 VOK BEZPP Finance a managment, student ekonomie Jílové
32 Benešová Veronika DiS. 46 VOK BEZPP Zdravotní sestra Chomutov
33 Tylman Slavomír Ing. 67 VOK BEZPP Elektrotechnik Hrob
34 Nečasová Marie Bc. 47 VOK BEZPP Zdravotní sestra Podbořany
35 Müllerová Marie 60 VOK BEZPP Manažerka Kadaň
36 Doležalová Jana 52 VOK BEZPP Vedoucí centra dětí a mládeže Teplice
37 Janda Günter 76 VOK BEZPP Důchodce Chomutov
38 Visnyaiová Romana 47 VOK BEZPP Zástupce vedoucího provozu Most
39 Volek Pavel 71 VOK BEZPP Školitel a poradce doručovací služby ČP Děčín
40 Aubrechtová Havlová Martina 54 VOK BEZPP Referentka Bílina
41 Barcová Verona 68 VOK BEZPP Důchodkyně Chomutov
42 Ternavčuk Zdeněk 41 VOK VOK Podnikatel Chomutov
43 Woznicová Tereza 22 VOK BEZPP Student VŠFS Libčeves
44 Rubeš Zdeněk 71 VOK BEZPP Důchodce Ústí nad Labem
45 Vorel František Ing. 73 VOK BEZPP Projektant Jirkov
46 Moravec Jan 32 VOK BEZPP Výchovný pracovník v dětském domově Dolní Poustevna
47 Kříž Petr 18 VOK BEZPP Student Ústí nad Labem
48 Štayr Josef 37 VOK BEZPP Provozní ředitel Otvice
49 Holeš Jiří 51 VOK BEZPP OSVČ Děčín
50 Škrabal Vít 51 VOK BEZPP Elektromechanik Most
51 Hanzl Milan 37 VOK BEZPP Řidič Děčín
52 Hejduk Václav Petr 18 VOK BEZPP Student Ústí nad Labem
53 Marini Michaela 49 VOK BEZPP Pedagog v dětském domově Rumburk
54 Husák Petr 70 VOK BEZPP Důchodce Chomutov
55 Rubešová Drahuše 73 VOK BEZPP Důchodkyně Ústí nad Labem
56 Šrotýř Ondřej 36 VOK BEZPP OSVČ Meziboří
57 Kytl Jaroslav 56 VOK BEZPP Řidič Mašťov
58 Hendrychová Kristýna 23 VOK BEZPP Studentka VŠ sociální pedagogika Mikulášovice
59 Ondrejkovič Jan 39 VOK BEZPP OSVČ Ústí nad Labem
60 Hanušová Martina 35 VOK BEZPP Specialistka - datové kabely Krásná Lípa

 

Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kulhánek Jiří PaedDr. 58 ODS ODS starosta města Kadaň Kadaň
2 Dvořáková Iva Mgr. LL.M. 44 ODS ODS advokátka, radní města Teplice Teplice
3 Rieger Tomáš Mgr. Bc. 46 ODS ODS tiskový mluvčí Památníku Terezín, překladatel Chabařovice
4 Karasová Drahomíra 67 ODS ODS předsedkyně kontrol. výboru ZÚK, bývalá starostka Obrnice
5 Růžička Jan Ing. 31 ODS KDU-ČSL obchodní ředitel, krajský předseda KDU-ČSL Krupka
6 Vachková Zdenka Mgr. 41 ODS ODS učitelka na gymnáziu, zastupitelka města Roudnice nad Labem
7 Pimpara Jiří 60 ODS ODS místostarosta města Rumburk Rumburk
8 Kutner Zdeněk 60 ODS ODS starosta obce Domoušice Domoušice
9 Kalous Jiří Ing. 44 ODS ODS specialista dispečinku VN, NN Jílové
10 Gavdunová Jitka 65 ODS ODS starostka města Vejprty Vejprty
11 Kollmann Marcel Ing. 49 ODS ODS ředitel společnosti Žatec
12 Šidák Michal Ing. Mgr. 50 ODS ODS ředitel gymnázia a SŠ,zastupitel obce Velké Březno Velké Březno
13 Hapštáková Pavlína Bc. 49 ODS ODS environmentální specialistka Duchcov
14 Skřivánek Jiří Bc. MPA, MBE 31 ODS KDU-ČSL účetní a ekonomický poradce Děčín
15 Pinka Petr Ing. 34 ODS ODS živnostník Litoměřice
16 Pillár Petr Bc. 57 ODS ODS starosta obce Lišnice Lišnice
17 Brčák Tomáš Ing. Bc. 36 ODS BEZPP spolumajitel farmářského obchodu U Páti Děčín
18 Machová Jana 40 ODS ODS obchodní referent Varnsdorf
19 Böhmová Eva Mgr. 56 ODS ODS vedoucí odboru školství,kultury a sportu MÚ Bílina Hrobčice
20 Kastnerová Kateřina 55 ODS ODS odborný referent ochrany veřejného zdraví Ústí nad Labem
21 Moravcová Alexandra Ing. 44 ODS ODS podnikatelka v oboru marketingu Louny
22 Voltr Michal Mgr. 46 ODS ODS vedoucí obchodní společnosti Kadaň
23 Zemánková Týřová Helena Mgr. 46 ODS ODS ředitelka společnosti Litvínov
24 Rulíšková Zdeňka Ing. 70 ODS ODS bývalá starostka města Štětí Štětí
25 Pražanová Jana Ing. 35 ODS ODS zaměstnankyně farmaceutické firmy Ústí nad Labem
26 Kadlec Rostislav Mgr. 41 ODS KDU-ČSL místostarosta města Krupka Krupka
27 Horyna Tomáš Bc. 38 ODS ODS manažer Česká Kamenice
28 Ťažký Jan Ing. 40 ODS ODS OSVČ, projektant Jirkov
29 Tetřev Pavel 59 ODS ODS ředitel Sportarény Teplice, p.o. Teplice
30 Tošovský Pavel Ing. 58 ODS ODS náměstek primátora města Ústí nad Labem Ústí nad Labem
31 Šindelářová Hana Bc. 45 ODS ODS senior teamleader klientského centra Vodafone Most
32 Štěpanovský Antonín 26 ODS KDU-ČSL zemědělec Terezín
33 Srba Vojtěch 43 ODS ODS sportovní ředitel, OSVČ Lovosice
34 Hase Roland Ing. 50 ODS ODS vedoucí logistiky Jiříkov
35 Šošško Petr 64 ODS ODS revizní technik Děčín
36 Reindl Radek Mgr. Bc. 49 ODS ODS starosta města Podbořany Podbořany
37 Petráček Jindřich 63 ODS ODS řidič trolejbusu Chomutov
38 Balej Jiří 57 ODS ODS obchodní zástupce - média Krupka
39 Fibich Georgij Bc. 35 ODS ODS profesionální sportovec - mistr světa, Evropy a ČR Ústí nad Labem
40 Hellmich Petr Ing. MBA 49 ODS ODS jednatel Litvínov
41 Špringlová Zdeňka Terezie Bc. 43 ODS KDU-ČSL účetní Litoměřice
42 Pospíšilová Romana MUDr. 37 ODS ODS dětská lékařka Přestavlky
43 Železný Jan DiS. 38 ODS ODS technický dozor staveb - vodohospodář Krásná Lípa
44 Rambousková Tereza Mgr. 28 ODS BEZPP účetní Děčín
45 Kalitová Pavlína Mgr. 47 ODS ODS personální manažerka Žatec
46 Švejda Petr 53 ODS ODS podnikatel Klášterec nad Ohří
47 Prchalová Veronika Mgr. 51 ODS ODS ředitelka základní školy Duchcov
48 Laštůvka Jiří MUDr. 52 ODS ODS lékař, internista Ústí nad Labem
49 Hofmann Václav PhDr. 66 ODS ODS ředitel divadla Most
50 Liška Tomáš Mgr. MBA 47 ODS BEZPP ředitel školy Krupka
51 Hrbek Filip PhDr. 33 ODS ODS historik Litoměřice
52 Dvořák Jan 45 ODS ODS pracovník skladu Jiříkov
53 Horáková Jitka 59 ODS ODS účetní Děčín
54 Kurka Bohumil Ing. 57 ODS ODS jednatel společnosti v oboru energetiky Louny
55 Losenický Jan Mgr. 45 ODS ODS místostarosta města Kadaň Kadaň
56 Dvořák Pavel Ing. 56 ODS ODS ředitel a jednatel KONE Industrial -koncern s.r.o. Bílina
57 Kašpar Pavel 45 ODS ODS zaměstnanec automobilky Ústí nad Labem
58 Zvalová Hana JUDr. 60 ODS KDU-ČSL ředitelka galerie a kurátorka sbírkových fondů Jirkov
59 Zaspal Stanislav 54 ODS ODS starosta obce Obrnice Obrnice
60 Novotný Jan 38 ODS ODS finanční referent Čížkovice

 

Severočeši.cz

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Pípal Petr Ing. 61 S.cz S.cz starosta města Dubí
2 Wünsch Lukas 46 S.cz S.cz místostarosta města, jednatel Zahrada Čech s.r.o. Litoměřice
3 Schwarz Bronislav Ing. 53 S.cz S.cz radní města Lom
4 Doubrava Jaroslav 72 S.cz S.cz senátor za Ústí nad Labem Telnice
5 Slavík Radek Ing. Bc. 48 S.cz S.cz zastupitel města Rumburk
6 Kožnar Milan 46 S.cz S.cz ředitel společnosti Most
7 Pastýřík Čestmír Ing. 61 S.cz BEZPP vysokoškolský a středoškolský pedagog Litvínov
8 Bukva Jan Ing. 48 S.cz S.cz zastupitel města Rumburk
9 Šimek Martin 45 S.cz BEZPP velitel jednotky SDH Litoměřice
10 Rybárová Květa 68 S.cz BEZPP krajská předsedkyně Českého svazu žen Ústí nad Labem
11 Moravec František 57 S.cz BEZPP starosta obce Staré Křečany
12 Domorák Rostislav Ing. 59 S.cz BEZPP ředitel Oblastní charity Ústí nad Labem Budyně nad Ohří
13 Kohout Josef Ing. 76 S.cz BEZPP zakladatel domu seniorů Roudnice nad Labem
14 Štruplová Růžičková Šárka Mgr. MBA 44 S.cz S.cz ředitelka domu kultury Rumburk
15 Janeček Jiří Ing. 54 S.cz S.cz bankovní manažer Dubí
16 Rybár Tomáš 36 S.cz BEZPP automechanik Ústí nad Labem
17 Petrovský Jiří MUDr. 33 S.cz S.cz lékař, chirurg Rumburk
18 Domín Martin Ing. 25 S.cz BEZPP zastupitel města, pedagog Most
19 Jirman Luděk Ing. 41 S.cz BEZPP ředitel Destinační agentury České středohoří Roudnice nad Labem
20 Skřivánek Jiří 46 S.cz BEZPP podnikatel, řidič sanitky Litoměřice
21 Bukvová Simona MUDr. 43 S.cz S.cz lékařka, gynekoložka Rumburk
22 Turoň Milan Ing. 58 S.cz BEZPP zaměstnanec Ministerstva obrany Louny
23 Jirka Luboš 49 S.cz BEZPP reprezentační trenér handicapovaných cyklistů Vroutek
24 Hrdlička Václav 46 S.cz BEZPP jednatel společnosti Most
25 Maskulanisová Miluše 68 S.cz BEZPP majitelka útulku Psí Domov Řepnice Libochovany
26 Běhounek Daniel 43 S.cz BEZPP soukromý podnikatel v oboru elektro Lom
27 Hervertová Marie 20 S.cz BEZPP členka akademického senátu PF UP Olomouc Litoměřice
28 Geist Ivan 55 S.cz S.cz přednosta osobní stanice ČD a.s. Česká Kamenice
29 Šípová Martina Mgr. 45 S.cz S.cz lektor pohybové výchovy dětí, jednatel Lom
30 Kubelková Olga PhDr. 53 S.cz BEZPP kurátorka Oblastní muzeum a galerie v Mostě Litoměřice
31 Matějka Svatopluk 65 S.cz BEZPP emeritní ředitel základní školy Most
32 Ondrášek Tomáš Ing. 65 S.cz BEZPP ředitel Středočeské vědecké knihovny Kladno Most
33 Šteflíková Zdeňka MUDr. 60 S.cz BEZPP praktický lékař pro dospělé Lom
34 Sýkorová Jana 62 S.cz BEZPP pedagog, učitelka mateřské školy Lom
35 Jankovská Jitka 45 S.cz BEZPP úřednice České pošty a.s. Chlumec
36 Kotýnek Roman 48 S.cz BEZPP skladník, voják aktivních záloh Jirkov
37 Rybák Milan Ing. 65 S.cz BEZPP zastupitel města Most
38 Bechyně Aleš 38 S.cz BEZPP pracovník Vězeňské služby ČR Podbořany
39 Kohlová Jana 35 S.cz BEZPP bankovní úřednice Teplice
40 Valášek Ivo 57 S.cz BEZPP strojvedoucí SC Pendolino Žatec
41 Jelínková Hana Bc. 35 S.cz BEZPP administrativní pracovnice Teplice
42 Topš Martin 23 S.cz BEZPP designer komunálních elektrovozů TPCI Roudnice nad Labem
43 Bartuška Lukáš 24 S.cz BEZPP řidič kamionu Podbořany
44 Dvořáková Alena 66 S.cz S.cz majitelka obchodu s broušeným sklem Dubí
45 Nachtmannová Dagmar 47 S.cz BEZPP administrativní pracovník Ústí nad Labem
46 Bočkaj Tomáš 36 S.cz BEZPP provozovatel autoservisu Podbořany
47 Hořeňovský Josef 58 S.cz BEZPP přepravní kontrolor Ústí nad Labem
48 Klingr Petr DiS. 56 S.cz BEZPP spojumajitel rodinné optiky Litoměřice
49 Velcová Marcela Ing. 53 S.cz S.cz administrativní pracovnice Dubí
50 Vodák Zbyněk Ing. 54 S.cz TOP 09 vedoucí údržby Orlen service Lom
51 Vlček Jiří 47 S.cz S.cz soukromý podnikatel Osek
52 Hajný Martin 19 S.cz BEZPP provozovatel občerstvení na Labské stezce Litoměřice
53 Barták Luboš 54 S.cz S.cz geodet Dubí
54 Liška Tomáš 52 S.cz BEZPP operátor výroby, voják aktivních záloh Chomutov
55 Kalina Josef 42 S.cz BEZPP spolumajitel rodinné firmy JOTIS Litoměřice
56 Dostal Jan 43 S.cz S.cz jednatel společnosti Litoměřice
57 Klíma Jan 43 S.cz S.cz IT specialista Česká pošta a.s. Litoměřice

 

LEPŠÍ SEVER

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Klika Martin PhDr. MBA, DBA 50 UFO BEZPP 1. náměstek hejtmana ÚK, zastupitel města Litvínov Litvínov
2 Nechybová Věra Ing. 48 UFO UFO 1.náměstkyně primátora Statutárního města Ústí n.L Ústí nad Labem
3 Paparega Jan Mgr. 39 ProMOST ProMOST primátor Statutárního města Most Most
4 Andrt Miroslav Mgr. Ing. 42 UFO BEZPP radní Ústeckého kraje, místostarosta města Štětí Štětí
5 Franta Jaromír 53 ProMOST BEZPP odborový předák, zastupitel obce Boleboř Boleboř
6 Raška Vladislav Ing. 59 UFO BEZPP ekonom, radní Statutárního města Děčín Děčín
7 Šimbera Zbyněk Mgr. 56 UFO BEZPP starosta města Duchcov Duchcov
8 Džumanová Eva Mgr. 55 UFO BEZPP starostka města Šluknov Šluknov
9 Eichler Jan PaedDr. 59 UFO BEZPP ředitel DDM Ústí n.L.,před. Klubu českých turistů Ústí nad Labem
10 Hrvol Marek Ing. 32 ProMOST ProMOST náměstek Statutárního města Most Most
11 Mareš Jan Mgr. MBA 61 UFO BEZPP ředitel střední školy, zastupitel Chomutov
12 Matouš Zdeněk PhDr. Ing. Ph.D., MBA 56 UFO BEZPP náměstek hejtmana ÚK, starosta města Krupka Krupka
13 Rybka František Ing. 27 UFO BEZPP velitel družstva profesionálních hasičů, manager Cítoliby
14 Konečný Lukáš 42 UFO BEZPP radní Stat. města Ústí n.L.,mistr světa v boxu Ústí nad Labem
15 Spousta Čestmír Ing. 38 UFO BEZPP OSVČ - lektor autoškoly, zastupitel obce Břvany Břvany
16 Vozka Vlastimil Ing. 66 ProMOST ProMOST radní Statutárního města Most Most
17 Krákora Martin MUDr. 37 UFO BEZPP všeobecný praktický lékař, zastupitel Chomutov
18 Svoboda Zbyněk 54 UFO BEZPP zastupitel ÚK, člen Odborového svazu železnic Ústí nad Labem
19 Csonka Pavel Bc. 55 UFO BEZPP zastupitel ÚK - předseda výboru, zastupitel města Louny
20 Cmorej Patrik Christian PhDr. Mgr. et Mgr. Ph.D. 37 ProMOST BEZPP zdravotnický záchranář, učitel na vysoké škole Litvínov
21 Mikl Vlastimil 48 UFO BEZPP zastupitel Ústeckého kraje, starosta obce Vrbice Vrbice
22 Nedvěd Jiří Ing. Bc. 35 ProMOST ProMOST radní Statutárního města Most, dopravní inženýr Most
23 Nekolová Gabriela DiS. 42 ProMOST BEZPP předsedkyně Hospodářské a sociální rady ÚK Most
24 Martinková Hana 35 ProMOST BEZPP vrcholová sportovkyně-reprezentantka ČR v házené Obrnice
25 Havlíček Jan 41 UFO BEZPP generální manažer hokeje Ludvíkovice
26 Štembera Sáša MUDr. 70 ProMOST ProMOST lékař Most
27 Veselý Jaroslav Ing. 64 UFO BEZPP starosta obce Raná, emeritní velvyslanec Raná
28 Kozák Rudolf Ing. 56 ProMOST BEZPP řed. komunikace a vnějších vztahů Severoč. dolů Březno
29 Kyjovská Eva Mgr. Bc. MBA 51 UFO BEZPP ředitelka mateřské školy Krupka
30 Honzl Karel Ing. 64 UFO BEZPP zastupitel ÚK, místostarosta města Podpořany Podbořany
31 Svoboda David 29 UFO BEZPP zdravotní bratr, nám. starosty Sboru dobr.hasičů Štětí
32 Přikryl Miroslav Mgr. 62 UFO BEZPP OSVČ, manažer a trenér volejbalu mládeže Ústí nad Labem
33 Rouček Karel Bc. 56 UFO BEZPP místostarosta města Krupka Krupka
34 Hosman Zdeněk Mgr. 54 UFO BEZPP ředitel základní školy, radní města Kadaň Kadaň
35 Kubíček Miloslav JUDr. 70 UFO BEZPP ředitel sdružení Terezín - město změny Travčice
36 Schoř Ondřej Ing. 45 UFO BEZPP starosta obce Mlékojedy, podnikatel Mlékojedy
37 Prachař Martin Bc. 45 UFO UFO před. představenstva DP města UL,majitel pivovaru Ústí nad Labem
38 Štejnar Radek Ing. 53 UFO BEZPP radní Ústeckého kraje, zastupitel města Jirkov Jirkov
39 Scherfer Radek Mgr. 45 UFO BEZPP místopředseda představenstva Krajská zdravotní a.s Kadaň
40 Hrvol Jaroslav Ing. 35 ProMOST ProMOST ředitel městské policie Most Most
41 Pasečiaková Lenka Ing. 52 UFO BEZPP ekonomka a metodička účetnictví Roudnice nad Labem
42 Emingr Vladimír MUDr. 64 UFO BEZPP člen zast.města Louny, člen předs. KZ a.s. Louny
43 Drtil Marek Mgr. 28 ProMOST BEZPP středoškolský učitel, zast. města Horní Jiřetín Horní Jiřetín
44 Šrůtová Olga Bc. 42 ProMOST ProMOST podnikatelka, zastupitelka Statutárního města Most Most
45 Homola Svatopluk MVDr. 77 UFO BEZPP veterinární lékař Kadaň
46 Hudský Marek Ing. 45 ProMOST BEZPP místopředseda odborové organizace Most
47 Pézrová Jana Bc. 49 UFO BEZPP zástupkyně ředitele mateřské školy Chomutov
48 Hrdina Zdeněk PaedDr. 61 UFO BEZPP ředitel střední školy Kadaň
49 Horčička Jiří Mgr. 58 UFO BEZPP ministerský rada Ústí nad Labem
50 Fišer Petr Bc. 29 UFO BEZPP strážník městské policie Krupka
51 Turko Julius 39 ProMOST BEZPP OSVČ Litvínov
52 Bytyqi Fabiána 24 UFO BEZPP vrcholová sportovkyně - mistryně světa v boxu Ústí nad Labem
53 Lukešová Jana Mgr. 55 UFO BEZPP zástupkyně ředitele základní školy Kadaň
54 Madar Jiří MUDr. 61 UFO UFO lékař - ortoped, zast. Statutárního města Ústí n.L Ústí nad Labem
55 Štěrba Jan MUDr. 78 UFO BEZPP rehabilitační lékař Teplice
56 Formánek Petr 40 ProMOST ProMOST ředitel sportovní haly Most
57 Zahradníček Václav Ing. 53 ProMOST ProMOST ředitel a před. představenstva Technických služeb Most
58 Penc Jiří 58 UFO BEZPP živnostník, zastupitel města Krupka Krupka
59 Miková Jiřina 47 UFO BEZPP učitelka, metodička prevence Horní Jiřetín
60 Csonková Dagmar JUDr. 54 UFO BEZPP advokátka Louny

 

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Krákora Jaroslav MUDr. 64 ČSSD ČSSD dětský lékař, emeritní poslanec PČR Chomutov
2 Jiránek Miroslav MUDr. 63 ČSSD PRO Zdraví lékař, dětský kardiolog,emeritní ředitel nemocnice Litoměřice
3 Jakubec Petr Ing. Bc. MBA 63 ČSSD ČSSD výzkumný prac., emeritní radní ÚK, místostarosta Varnsdorf
4 Benda Petr Ing. 49 ČSSD BEZPP podnikatel, emeritní předseda představenstva Teplice
5 Holly Marek Mgr. 32 ČSSD ČSSD středoškolský učitel Velké Březno
6 Szántó Jan 56 ČSSD ČSSD ředitel obchodní společnosti, emeritní radní ÚK Litoměřice
7 Lafek Roman Ing. 55 ČSSD ČSSD místostarosta města Lom, úředník Lom
8 Hybner Petr Ing. 48 ČSSD ČSSD místostarosta města Klášterec nad Ohří, ředitel Klášterec nad Ohří
9 Pohanková Klára MUDr. 33 ČSSD PRO Zdraví lékařka, Masarykova nemocnice Ústí nad Labem Ústí nad Labem
10 Špaček Arnošt Mgr. 50 ČSSD ČSSD advokát Děčín
11 Ševcovic Michal Mgr. 55 ČSSD PRO Zdraví náměstek primátora Statutárního města Ústí n.L. Ústí nad Labem
12 Vinický Ivan 65 ČSSD ČSSD starosta obce Bystřany Bystřany
13 Tran Van Sang Ing. 35 ČSSD PRO Zdraví ekonom, koordinátor integračních projektů EU Most
14 Mezian Hassan MUDr. 73 ČSSD ČSSD lékař, emeritní senátor PČR Litoměřice
15 Cihlář David Mgr. Ph.D. 43 ČSSD PRO Zdraví vysokoškolský pedagog, fyzioterapeut Ústí nad Labem
16 Fišerová Ivana 49 ČSSD ČSSD úřednice, emeritní místostarostka městkého obvodu Ústí nad Labem
17 Sykáček Jaroslav Ing. 61 ČSSD ČSSD ředitel Městské knihovny, emeritní senátor PČR Rumburk
18 Holata Radek 53 ČSSD ČSSD strojvedoucí Most
19 Štíbr Jan PhDr. 70 ČSSD ČSSD historik umění, emeritní ředitel krajské galerie Litoměřice
20 Skřivanová Michelle Bc. 52 ČSSD ČSSD učitelka Ústí nad Labem
21 Ekrt Tomáš 51 ČSSD PRO Zdraví starosta obce Libčeves, dobrovolný hasič Libčeves
22 Kasal Michal Ing. 49 ČSSD BEZPP předseda Finančního výboru Zastupitelstva Teplice
23 Šanda Martin 45 ČSSD ČSSD zastupitel města České Kamenice, vedoucí dopravy Česká Kamenice
24 Mareš Otakar Ing. 66 ČSSD BEZPP středoškolský učitel Česká Kamenice
25 Sýkorová Kateřina Ing. 36 ČSSD PRO Zdraví místostarostka města Jílové Jílové
26 Houška Tomáš 34 ČSSD ČSSD technik chemické výroby Most
27 Bečvář Jiří 44 ČSSD PRO Zdraví zastupitel obce Libčeves, živnostník Libčeves
28 Udatný Miroslav Mgr. 28 ČSSD ČSSD sociální pracovník Litoměřice
29 Fiksl Lukáš 40 ČSSD ČSSD strojník Křešice
30 Potomský Zdeněk Mgr. 43 ČSSD BEZPP manažer enviromentální společnosti Teplice
31 Mašková Jana 37 ČSSD ČSSD živnostník Žitenice
33 Zemanová Galina 67 ČSSD ČSSD důchodce Bohušovice nad Ohří
34 Dunaj Stanislav Mgr. 47 ČSSD PRO Zdraví radní městské části Ústí nad Labem-Střekov,právník Ústí nad Labem
35 Vrbová Eva 80 ČSSD ČSSD důchodce Most
36 Fikslová Eva 31 ČSSD ČSSD zastupitel obce Křešice Křešice
37 Pražanová Ludmila Ing. 59 ČSSD ČSSD učitelka Varnsdorf
38 Postránský Jan Ing. 43 ČSSD PRO Zdraví ředitel hotelu Ústí nad Labem
39 Mezianová Helena 72 ČSSD ČSSD manažer zdravotnického zařízení Litoměřice
40 Kořínek Milan Ing. 74 ČSSD ČSSD důchodce, emeritní starosta města Šluknov Šluknov
41 Vágner Jaroslav 66 ČSSD ČSSD důchodce Most
42 Neudert Josef 55 ČSSD PRO Zdraví živnostník Cítoliby
43 Haragal Petr 65 ČSSD ČSSD středoškolský pedagog Děčín
44 Bezděk Jiří 36 ČSSD ČSSD člen kontrolního výboru a jednatel společnosti Klášterec nad Ohří
45 Jakubcová Ludmila MUDr. 67 ČSSD ČSSD lékařka Varnsdorf
46 Pohanka Jiří MUDr. 33 ČSSD PRO Zdraví lékař Most
47 Bernášek Jakub 23 ČSSD ČSSD živnostník Ústí nad Labem
48 Holub Hynek 26 ČSSD ČSSD pojišťovací poradce Ústí nad Labem
49 Mašek Pavel 41 ČSSD ČSSD živnostník Žitenice
50 Schmied Rudolf 24 ČSSD ČSSD student Ústí nad Labem
51 Bejbl Milan 68 ČSSD ČSSD důchodce Lovečkovice
52 Seidl Jiří 43 ČSSD ČSSD ředitel výroby Klášterec nad Ohří
53 Bezděková Hana 41 ČSSD ČSSD vedoucí maloobchodní prodejny Ústí nad Labem
54 Linda Josef 65 ČSSD ČSSD důchodce Lom
55 Doležalová Romana Mgr. Bc. 49 ČSSD ČSSD učitelka Varnsdorf
56 Roštejnský Miroslav 65 ČSSD ČSSD důchodce Lom
57 Szántó Jiří 48 ČSSD ČSSD údržbář Litoměřice
58 Vít Pavel Bc. DiS. 57 ČSSD ČSSD úředník ve státní správě Rumburk
59 Ferenc David 20 ČSSD PRO Zdraví strojník Libčeves
60 Hanejko Ondřej 25 ČSSD ČSSD operátor skladu Most

 

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Schiller Jan Ing. 48 ANO ANO Poslanec Most
2 Hrabáč Marek JUDr. 47 ANO ANO Primátor města Chomutov Chomutov
3 Kocánek Marek Ing. 36 ANO ANO Produktový manažer Litoměřice
4 Laibl Radim Ing. 39 ANO ANO Místostarosta města Žatec Žatec
5 Kirbs Tomáš Ing. 35 ANO BEZPP Poradce v oblasti životního prostředí Ústí nad Labem
6 Čapek Marian 44 ANO ANO Soukromý podnikatel Varnsdorf
7 Skála Vlastimil Ing. 49 ANO ANO Bezpečnostní poradce Teplice
8 Zalabáková Jindra Ing. 50 ANO ANO Středoškolský pedagog Kadaň
9 Tomášová Pavla Mgr. 51 ANO ANO Ředitelka školy Litvínov
10 Plecitý Zdeněk 57 ANO ANO Vedoucí závodu Sulejovice
11 Rychtařík Milan Mgr. 48 ANO ANO Místostarosta města Louny Louny
12 Valenta Jiří Ing. 47 ANO BEZPP Pracovník v chemickém průmyslu Ústí nad Labem
13 Novotný Miroslav 50 ANO ANO Technik Kadaň
14 Kus Lumír Ing. 52 ANO ANO Starosta města Rumburk Rumburk
15 Štábl Jiří Bc. 35 ANO ANO Náměstek primátora města Teplice Teplice
16 Mejstříková Lubomíra Ing. CSc., MBA 63 ANO ANO Zastupitelka Ústeckého kraje Most
17 Řezníček Jiří Mgr. 56 ANO ANO Místostarosta města Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem
18 Nedvědický Petr Mgr. Ing. 65 ANO ANO Primátor města Ústí nad Labem Ústí nad Labem
19 Matějka Miroslav 44 ANO ANO Security Team leader Louny
20 Anděl Jiří Ing. CSc. 62 ANO BEZPP Náměstek primátora města Děčín Děčín
21 Mazánková Kateřina Ing. MPA 50 ANO ANO Vedoucí odboru Klášterec nad Ohří
22 Schwarz Bařtipánová Zuzana Mgr. 42 ANO ANO Starostka Bíliny Bílina
23 Škudrnová Jana 44 ANO ANO Soukromá podnikatelka Most
24 Pala Martin 38 ANO ANO Místostarosta města Terezín Terezín
25 Kubelka Jaromír 49 ANO ANO Starosta města Vroutek Vroutek
26 Srba Patrik Bc. 24 ANO ANO Student Libochovice
27 Vaněčková Alena Mgr. Bc. 57 ANO ANO Ředitelka školy Chabařovice
28 Tůma Pavel Ing. 35 ANO ANO Soukromý podnikatel Chomutov
29 Kuzma Jan 54 ANO ANO Strážník městské policie Krupka
30 Vlach Tomáš Mgr. et Mgr. 31 ANO ANO Náměstek primátora města Ústí nad Labem Ústí nad Labem
31 Prokešová Patricie Mgr. Bc. DiS. 27 ANO ANO Pedagog Most
32 Veselka Lubomír Ing. 42 ANO ANO Jednatel společnosti Rumburk
33 Elias Pavel Ing. 67 ANO ANO Soukromý podnikatel Roudnice nad Labem
34 Hořínková Kawanová Zuzana Ing. 38 ANO ANO Středoškolský pedagog Žatec
35 Vítová Renata 45 ANO ANO Volnočasový pedagog Bílina
36 Zemanová Monika Mgr. 53 ANO BEZPP Ředitelka školy Lovosice
37 Růžička Ladislav Ing. 50 ANO ANO Místostarosta města Rumburk Rumburk
38 Štěrba Ondřej MUDr. 49 ANO ANO Lékař Litoměřice
39 Šrámek Petr 21 ANO ANO Student Most
40 Petrilák Milan Mgr. 60 ANO ANO Vedoucí právního odboru Chomutov
41 Neumann František 48 ANO ANO Soukromý podnikatel Louny
42 Urbánek Jiří 41 ANO ANO Volnočasový pedagog Bílina
43 Douša Josef Ing. 43 ANO ANO Projektový manažer Litoměřice
44 Andrš Radek Ing. 51 ANO ANO Manažer v IT Rumburk
45 Sinu Lukáš 21 ANO ANO Student vysoké školy Ústí nad Labem
46 Vycpálek Jan 38 ANO ANO Zubní technik Litvínov
47 Nádvorník Jindřich 55 ANO ANO Operátor výroby Jirkov
48 Pintr Pavel RNDr. Ph.D. 40 ANO ANO Vědecký pracovník Žatec
49 Hruška Martin Bc. MBA 50 ANO ANO Soukromý podnikatel Česká Kamenice
50 Kossakowski Vladimír 40 ANO ANO Manažer Bystřany
51 Veselá Jaroslava Ing. 62 ANO ANO Referent Žatec
52 Klaška Rudolf 41 ANO ANO Asistent kanceláře Krupka
53 Šimanovský Jaroslav 51 ANO ANO Starosta Severní Terasy Ústí nad Labem
54 Jugl Václav Ing. 38 ANO ANO Vedoucí divize Smolnice
55 Šrámková Romana Ing. 52 ANO ANO Pedagog Most
56 Vávra Tomáš Ing. 55 ANO ANO Manažer Roudnice nad Labem
57 Říha Věra 58 ANO ANO Radní města Teplice Teplice
58 Nováková Eva 61 ANO ANO Finanční manažer projektů EU Ústí nad Labem
59 Rumlena Stanislav Ing. 65 ANO ANO Soukromý podnikatel Postoloprty
60 Troníčková Petra Mgr. 44 ANO ANO Pedagog Litvínov

 

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Černý Radek 48 KSČM KSČM mistr stavební výroby,do června 2020 starosta obce Lovečkovice
2 Kubeš Petr Ing. Bc. 31 KSČM KSČM vedoucí logistik Žatec
3 Komínek Jaroslav 45 KSČM KSČM náměstek hejtmana Ústeckého kraje Chomutov
4 Horák Jaroslav RSDr. 70 KSČM KSČM zastupitel Ústeckého kraje Děčín
5 Zíka Tomáš 47 KSČM KSČM živnostník Dubí
6 Belej Radek 45 KSČM KSČM předseda okresního výboru KSČM Most
7 Vodseďálek Pavel 65 KSČM KSČM předseda OV KSČM,předseda výboru Zastupitelstva ÚK Ústí nad Labem
8 Kohlíček Jaromír Ing. CSc. 67 KSČM KSČM osoba samostatně výdělečně činná Teplice
9 Janeček Jan 37 KSČM KSČM projektový manažer Ústí nad Labem
10 Rybák Stanislav RSDr. 72 KSČM KSČM náměstek hejtmana Ústeckého kraje,předseda OV KSČM Louny
11 Hodboď Jiří 56 KSČM KSČM státní zaměstnanec Malá Veleň
12 Matlachová Koníčková Petra Ing. 44 KSČM KSČM učitelka základní školy Chomutov
13 Šenfeld Josef Ing. 58 KSČM KSČM zemědělský mechanizátor Hoštka
14 Novák Jiří Ing. 74 KSČM KSČM předseda představenstva Krajské zdravotní a. s. Most
15 Hubáčková Gabriela 45 KSČM KSČM asistentka náměstka primátora Ústí nad Labem
16 Beneš Václav 67 KSČM KSČM starosta obce Blatno Blatno
17 Bureš Petr 43 KSČM KSČM pracovník zákaznického servisu Štětí
18 Hanousková Jitka 68 KSČM KSČM tajemnice okresního výboru KSČM Újezdeček
19 Pilařová Honsová Jana 54 KSČM KSČM aranžérka Málkov
20 Krastenicsová Radmila Ing. 53 KSČM KSČM učitelka Most
21 Váňo Pavel 35 KSČM KSČM recepční Jílové
22 Pulerová Soňa 59 KSČM KSČM tajemnice okresního výboru KSČM Čížkovice
23 Krčmárik Karel JUDr. 72 KSČM KSČM právník v důchodu Žatec
24 Homolka Václav PaedDr. 65 KSČM KSČM učitel Klášterec nad Ohří
25 Kamarytová Vršitá Jaroslava Bc. 32 KSČM KSČM finanční účetní na mateřské dovolené Děčín
26 Brázda Lukáš Bc. 30 KSČM KSČM zástupce vedoucího STYLE CZ Bílina
27 Jung Zdeněk 38 KSČM KSČM asistent prodeje - pokladní dozor Most
28 Chudobová Jana 65 KSČM KSČM sociální pracovnice Trmice
29 Přikryl Lukáš 35 KSČM KSČM strážník městské policie Teplice
30 Louda Milan 70 KSČM KSČM státní zaměstnanec Ministerstva vnitra ČR Chlumec
31 Mazánková Iva 68 KSČM KSČM bývalá starostka obce Dobroměřice
32 Hodboďová Ľudmila Mgr. 56 KSČM KSČM pracovnice v sociálních službách Malá Veleň
33 Cingel Jaroslav 68 KSČM KSČM správce budov Jirkov
34 Strnad Ondřej 21 KSČM KSČM student vysoké školy ekonomické Trnovany
35 Hošek Martin 50 KSČM KSČM elektromechanik Most
36 Minárik František 54 KSČM KSČM samostatný referent Ústí nad Labem
37 Mádlová Alena 62 KSČM KSČM tajemnice okresního výboru KSČM Lenešice
38 Dušek Zdeněk PaedDr. 67 KSČM KSČM učitel, nyní dozorce v muzeu Litoměřice
39 Kořanová Irena 70 KSČM KSČM veterinární technička v důchodu Krupka
40 Švestka Jan 46 KSČM KSČM pracovník oddělení chemie Chomutov
41 Jelínková Iveta 51 KSČM KSČM učitelka základní školy Most
42 Stojan Martin Bc. DiS. 47 KSČM KSČM nástrojař Rumburk
43 Schleier Vratislav 67 KSČM KSČM strojník Lovosice
44 Faix Drahomír 60 KSČM KSČM technik Louny
45 Fricová Andrea Mgr. 46 KSČM KSČM učitelka Chomutov
46 Šír Jiří Bc. 47 KSČM KSČM samostatný referent Malšovice
47 Dbalý Jiří 70 KSČM KSČM státní zaměstnanec Policie ČR v důchodu Krupka
48 Hanischová Marie 66 KSČM KSČM pěstounka v důchodu Obrnice
49 Buldra Miloslav 62 KSČM KSČM provozní zámečník Ústí nad Labem
50 Zigmundová Martina 49 KSČM KSČM pokojská Duchcov
51 Kosař Vojtěch Bc. 23 KSČM KSČM referent Ústí nad Labem
52 Malířová Ivana Ing. Bc. 55 KSČM KSČM technik Žatec
53 Mihalíková Květoslava 55 KSČM BEZPP vedoucí úklidu Malá Veleň
54 Fukárek Karel 48 KSČM KSČM vychovatel Most
55 Hladík Oldřich 65 KSČM KSČM elektromontér Velemín
56 Šíma Rostislav 56 KSČM KSČM vedoucí obchodního oddělení Litvínov
57 Ploc Tomáš 38 KSČM KSČM technik Louny
58 Pásztor Jozef 57 KSČM KSČM technik Severočeských vodovodů a kanalizací Litoměřice
59 Havel Jiří 44 KSČM BEZPP zámečník Želenice
60 Koluchová Libuše 72 KSČM BEZPP učitelka v důchodu Děčín

 

Trikolóra hnutí občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hoffmann Radek 52 Trikolóra Trikolóra podnikatel v oboru dopravy, pilot Lipno
2 Kočiš David Ing. 33 Trikolóra Trikolóra logistik ve vazební věznici v Teplicích, Teplice
3 Becková Martina Ing. 45 Trikolóra Trikolóra učitelka na ZŠ, kartograf Jirkov
4 Pištora Zdeněk Mgr. 56 Trikolóra Trikolóra starosta města Postoloprty Postoloprty
5 Šmíd Petr Mgr. 56 Trikolóra Trikolóra náměstek hejtmana Ústeckého kraje pro oblast Varnsdorf
6 Novotný Jan Ing. Bc. 45 Trikolóra Trikolóra vychovatel v dětském domově, zastupitel města Chomutov
7 Řepka Rudolf Mgr. LL.M. 45 Trikolóra BEZPP výkonný ředitel sportovní agentury TOP SPORT Teplice
8 Červenka Miroslav Mgr. 64 Trikolóra Trikolóra podnikatel a bloger Děčín
9 John Jindřich 55 Trikolóra Trikolóra starosta Lužic, technik Lužice
10 Michálek Ladislav 40 Trikolóra Trikolóra key account manager, sommelier Litoměřice
11 Závladský Michal 40 Trikolóra Trikolóra majitel kamenické firmy Dubí
12 Říha Zdeněk doc. Ing. Ph.D. 46 Trikolóra Trikolóra vysokoškolský učitel Děčín
13 Kunz Tomáš Ing. 38 Trikolóra Trikolóra ekonom a interní auditor Ústí nad Labem
14 Gremlica Oldřich 45 Trikolóra Trikolóra softw. vývojář,srdcem křesťan a zástupce pastora Most
15 Macák Patrik 26 Trikolóra Trikolóra učitel a fitness trenér Jirkov
16 Slánička Roman 50 Trikolóra Trikolóra provozní chemik Bílina
17 Poráč Jaroslav 48 Trikolóra Trikolóra technik Třebívlice
18 Kostka Petr 55 Trikolóra Trikolóra jednatel společnosti Děčín
19 Čáka Jan 42 Trikolóra Trikolóra zastupitel města Louny, provozovatel klinik Louny
20 Jonáková Alena Ing. 36 Trikolóra Trikolóra učitelka ekonomie na SŠ Ústí nad Labem
21 Brožek Vladimír 61 Trikolóra Trikolóra podnikatel ve stavebnictví Most
22 Stehlík Lukáš 36 Trikolóra Trikolóra podnikatel maloobchod Klášterec nad Ohří
23 Ptáček Jaroslav 50 Trikolóra Trikolóra podnikatel - developer Háj u Duchcova
24 Pokorný Jiří 55 Trikolóra Trikolóra podnikatel Roudnice nad Labem
25 Kotulič Petr Ing. Bc. 58 Trikolóra Trikolóra ředitel Vyšší odborná škola,SPŠ služeb a cest.ruch Jiříkov
26 Ježek Pavel Ing. 46 Trikolóra Trikolóra obchodní manažer pro zemědělskou techniku Postoloprty
27 Jorová Eva Bc. 30 Trikolóra Trikolóra úřednice ČTÚ a specialistka pro sociální práci Ústí nad Labem
28 Rambousek Eugene Bc. 32 Trikolóra Trikolóra podnikatel, fyzioterapeut Most
29 Pavlovský Vít 21 Trikolóra Trikolóra výkonný ředitel společnosti Jirkov
30 Hvolka Martin 45 Trikolóra Trikolóra ředitel exportu - G & G Filtrace s.r.o. Teplice
31 Hruška František Ing. 62 Trikolóra Trikolóra geodet, spolumajitel geodetické firmy, nyní v ID Litoměřice
32 Schwarzbach Jan Bc. 29 Trikolóra Trikolóra oblastní ředitel bankovní společnosti Děčín
33 Hodanová Blanka Ing. Mgr. 45 Trikolóra Trikolóra učitelka ZŠ Žatec
34 Röhrlová Romana Ing. 55 Trikolóra Trikolóra zastupitelka obce Chlumec, správkyně obecního maj. Chlumec
35 Novotný Jiří 46 Trikolóra Trikolóra ekonom, referent Most
36 Pivko Jan Bc. 41 Trikolóra Trikolóra podnikatel Žitenice
37 Dragoun Michal 21 Trikolóra Trikolóra student VŠCHT Praha Teplice
38 Šifalda Miroslav 21 Trikolóra Trikolóra student Právnické fakulty UK Račiněves
39 Beránek Jaroslav Ing. DiS. 35 Trikolóra Trikolóra stavbyvedoucí Děčín
40 Harbich Eduard 44 Trikolóra Trikolóra živnostník, IT specialista Žatec
41 Wiesner Tomáš Mgr. 54 Trikolóra Trikolóra ředitel Muzea Litoměřice Ústí nad Labem
42 Fraško Martin 50 Trikolóra Trikolóra podnikatel, IT specialista Most
43 Hýsek Martin 47 Trikolóra Trikolóra jednatel ve společnosti MARHYS - IT, s.r.o. Chomutov
44 Tuhý Jan 56 Trikolóra Trikolóra invalidní důchodce Teplice
45 Novák Milan 37 Trikolóra Trikolóra OSVČ Štětí
46 Komůrka Petr 59 Trikolóra Trikolóra zaměstnanec bezpečnostní agentury Jílové
47 Kolárová Olga 47 Trikolóra Trikolóra ekonomka Bitozeves
48 Kaplan Martin 51 Trikolóra Trikolóra podnikatel, elektrikář, velký mostecký patriot Most
49 Tripal Oldřich 47 Trikolóra Trikolóra učitel odborného výcviku Chomutov
50 Vlasatá Jiřina 54 Trikolóra Trikolóra žena v domácnosti Teplice
51 Votočková Andrea 33 Trikolóra Trikolóra účetní Štětí
52 Plhal Jan 43 Trikolóra Trikolóra manažer logistiky Děčín
53 Pešek Zdeněk Ing. Mgr. MBA 61 Trikolóra Trikolóra ředitel SOU obchodu a služeb, boxer Teplice
54 Stárek Martin 37 Trikolóra Trikolóra nákupčí Děčín
55 Mostecká Blanka 62 Trikolóra Trikolóra celní deklarantka Žatec
56 Sedlecká Šárka 46 Trikolóra Trikolóra referent obecního úřadu Most
57 Bareš Martin 52 Trikolóra Trikolóra vedoucí výroby Meziboří
58 Bělka Jan 52 Trikolóra Trikolóra pracovník v IT, hudebník Ústí nad Labem

 

Svobodní

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Dittrich Pavel 44 Svobodní Svobodní OSVČ Libochovice
2 Klíma Libor 49 Svobodní Svobodní Mistr výroby, OSVČ Most
3 Vacková Pavla 55 Svobodní Svobodní Vydavatelka měsíčníku Z principu Děčín
4 Bradáč Marek 44 Svobodní Svobodní Dělník Chomutov
5 Pilc Jindřich 44 Svobodní Svobodní OSVČ Čížkovice
6 Gregor Vladimír Ing. 62 Svobodní Svobodní Ekonom Děčín
7 Franc Tomáš 52 Svobodní Svobodní Specialista expedice Meziboří
8 Soukup Robert 47 Svobodní Svobodní Řidič Bílina
9 Listopad Karel 33 Svobodní Svobodní OSVČ Lom
10 Morong Jiří 19 Svobodní Svobodní Student Meziboří
11 Kozel Bohumil 72 Svobodní Svobodní Důchodce Roudnice nad Labem
12 Nováková Tichá Judita 58 Svobodní Svobodní Pečující Meziboří
13 Brejška Rudolf Ing. DiS. 35 Svobodní BEZPP Stavební projektant, zastupitel města Děčín
14 Duchan Pavel Ing. 63 Svobodní BEZPP Technik, zastupitel města Jirkov
15 Slabyhoud Pavel Ing. 52 Svobodní BEZPP Projektant Chomutov
16 Bernášek Petr 37 Svobodní BEZPP Ošetřovatel Dobrná
17 Dvořák Josef Ing. Ph.D. 37 Svobodní BEZPP VŠ učitel, patentový a známkový zástupce Bílina
18 Volešáková Kateřina Bc. 37 Svobodní BEZPP Zdravotní sestra, MD Děčín
19 Rudý Petr Boris 38 Svobodní BEZPP OSVČ Ústí nad Labem
20 Červená Lenka 58 Svobodní BEZPP Asistent prevence kriminality MP Litvínov
21 Šustr Jan Bc. 51 Svobodní BEZPP Učitel, zastupitel města Jirkov
22 Burianová Kamila BcA. 33 Svobodní BEZPP OSVČ, 2D animátor Chomutov
23 Bednář Petr 49 Svobodní BEZPP Kapitán vnitrozemské plavby Děčín
24 Hrzánová Jitka DiS. 41 Svobodní BEZPP Sociální pracovnice Libochovice
25 Jelínek Leoš 51 Svobodní BEZPP OSVČ Jetřichovice
26 Hendrych Daniel 46 Svobodní BEZPP Jednatel společnosti, zastupitel města Bílina
27 Majeriková Jaroslava 37 Svobodní BEZPP Účetní Děčín
28 Hermannová Miroslava 49 Svobodní BEZPP Zdravotní sestra Jetřichovice
29 Konvičková Martina 29 Svobodní BEZPP Operátorka stroje Teplice
30 Švarc Petr 56 Svobodní BEZPP Autoklempíř Děčín
31 Lepková Martina 49 Svobodní BEZPP Recepční Děčín
32 Hermannová Michaela 29 Svobodní BEZPP Obchodní specialistka, MD Děčín
33 Fišák David 44 Svobodní BEZPP Strojník Malé Březno
34 Flemmerová Zdeňka 50 Svobodní BEZPP Kadeřnice Děčín
35 Fiřtová Lenka 46 Svobodní BEZPP Sanitářka Jetřichovice
36 Ludvik Petr 50 Svobodní BEZPP Lodník Děčín
37 Simonidesová Eva 52 Svobodní BEZPP OSVČ Děčín
38 Vatala Antonín 61 Svobodní BEZPP Invalidní důchodce Děčín
39 Chlumová Monika 47 Svobodní BEZPP Merčík Děčín
40 Macas Jiří 52 Svobodní BEZPP Akvizitor Děčín
41 Bělina Karel 73 Svobodní BEZPP Důchodce, stavitel ferrát Povrly
42 Suchánek Horst 56 Svobodní BEZPP Kapitán v lodní dopravě Děčín
43 Hrdlička Tomáš 25 Svobodní BEZPP Student Libochovice
44 Čermák Luboš 52 Svobodní BEZPP Kuchař Děčín
45 Bělinová Miloslava 68 Svobodní BEZPP Důchodkyně Povrly
46 Halada Josef 41 Svobodní BEZPP Servisní technik Slatina
47 Fejfarová Milena 60 Svobodní BEZPP Instrumentářka Děčín

 

ZaRegion

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Padělek František Ing. 68 ZaRegion BEZPP Starosta města, bývalý velitel vzdušných sil AČR Roudnice nad Labem
2 Ječmenová Lucie Ing. 38 ZaRegion ZaRegion Ředitelka MAS SERVISO Bílina
3 Grund Pavel Ing. MBA 53 ZaRegion BEZPP Ředitel OI ČIŽP Ústí nad Labem Litoměřice
4 Stehlík Stanislav Ing. 60 ZaRegion BEZPP Ředitel odboru ČSSZ, bývalý místostarosta Klášterec nad Ohří
5 Brunclík Štefan MUDr. MBA 60 ZaRegion BEZPP Lékař, bývalý ředitel Ústř.vojenské nemocnice Litoměřice
6 Hamplová Eva Ing. 57 ZaRegion BEZPP Ředitelka MAS Český Sever Varnsdorf
7 Salcmanová Jana 40 ZaRegion BEZPP Starostka obce Vědomice Vědomice
8 Pěkný Jakub Ing. 34 ZaRegion BEZPP Profesionální hasič Moldava
9 Hajná Eva Ing. 53 ZaRegion ANO Starostka města Třebenice Třebenice
10 Vodička Václav 21 ZaRegion BEZPP Student Bílina
11 Bovšková Nová Jitka Ing. 44 ZaRegion BEZPP Starostka obce Měrunice Měrunice
12 Čížek Jiří Bc. 44 ZaRegion BEZPP Starosta městyse Panenský Týnec Panenský Týnec
13 Bažantová Barbora Ing. 42 ZaRegion BEZPP Starostka obce Světec Světec
14 Matoušková Meisnerová Eva Ing. 48 ZaRegion BEZPP Starostka obce Dušníky Dušníky
15 Samuel Jiří Bc. 44 ZaRegion BEZPP Policista, místostarosta obce Výškov Výškov
16 Hamrová Ladislava Ing. 57 ZaRegion BEZPP Ředitelka MAS CÍNOVECKO Novosedlice
17 Čtrnáctá Eva 40 ZaRegion BEZPP Starostka obce Dolánky nad Ohří Dolánky nad Ohří
18 Benda Daniel 45 ZaRegion BEZPP Podnikatel, místostarosta Bžany
19 Smetanová Jaroslava 56 ZaRegion BEZPP Starostka obce Vražkov Vražkov
20 Kudrna Libor Mgr. DiS. 39 ZaRegion BEZPP Projektový manažer Most
21 Kačenková Olga MUDr. 67 ZaRegion BEZPP Lékař zdravotnické záchranné služby Roudnice nad Labem
22 Pipišková Irena 59 ZaRegion BEZPP Starostka obce Háj u Duchcova Háj u Duchcova
23 Hrouda Jan Ing. 37 ZaRegion BEZPP IT správce Roudnice nad Labem
24 Pelcman Karel 22 ZaRegion BEZPP Student Most
25 Kolorosová Klára 38 ZaRegion BEZPP Projektová manažerka Vědomice
26 Hakl Tomáš 21 ZaRegion BEZPP Team leader Kadaň
27 Bartoš Radek MUDr. 52 ZaRegion BEZPP Lékař Modlany
28 Hanzal Michal Bc. 23 ZaRegion BEZPP Student Třebenice
29 Suchý Miroslav 70 ZaRegion BEZPP Emeritní starosta Dolní Zálezly
30 Skalický Jiří Ing. 62 ZaRegion BEZPP OSVČ, zemědělec Velemín
31 Ryšavý Josef Ing. 38 ZaRegion BEZPP Ředitel MAS Vladař, místostarosta Račetice
32 Borovičková Eliška 34 ZaRegion BEZPP Sanitářka Roudnice nad Labem
33 Glabazňová Lenka 48 ZaRegion HNHRM Koordinátor projektu, manažerka společnosti Bílina
34 Jakubec Zdeněk 56 ZaRegion BEZPP OSVČ Chabařovice
35 Zavadilová Lenka 50 ZaRegion BEZPP Manager Klášterec nad Ohří
36 Tietl Ondřej Mgr. 30 ZaRegion BEZPP Makléř pojišťovací Teplice
37 Kuncl Pavel 41 ZaRegion ZaRegion OSVČ Lkáň
38 Šenfeldrová Martina Mgr. 32 ZaRegion BEZPP Učitelka ZŠ Libochovice
39 Václavovič Ondřej Ing. 56 ZaRegion BEZPP Supervizor - sociální služby Mikulášovice
40 Koutek Josef 43 ZaRegion BEZPP Hasič Bžany
41 Chvátalová Věra 64 ZaRegion BEZPP Sekretář tělovýchovné jednoty Teplice
42 Pokorný Tomáš 34 ZaRegion BEZPP Zastupitel města Roudnice nad Labem, OSVČ Roudnice nad Labem
43 Tůma Petr Ing. 52 ZaRegion BEZPP Manažer Modlany
44 Strouhal Lukáš Bc. 43 ZaRegion BEZPP Ředitel provozu Mariánské Radčice
45 Harant Tomáš 25 ZaRegion BEZPP Manažer MAS NADĚJE o. p. s. Most
46 Carlos Mendesová Petra 41 ZaRegion BEZPP Zemědělec Libčeves
47 Zahnová Ivana 44 ZaRegion BEZPP Zdravotní sestra Krupka
48 Klečka Josef 60 ZaRegion BEZPP OSVČ Krabčice
49 Krš Veselá Věra 42 ZaRegion BEZPP Zaměstnanec Josef Klečka ANTINARI Židovice
50 Skalička Marek 40 ZaRegion BEZPP Bývalý vojenský policista, místostarosta obce Hlinná
51 Quirsfeld Tomáš 36 ZaRegion BEZPP Hasič - HZS ČR Bohušovice nad Ohří
52 Zbránek Jakub 38 ZaRegion BEZPP Obchodní poradce ČMSS Litoměřice
53 Vincenc Tomáš 49 ZaRegion BEZPP Technik Krupka
54 Hamr Jiří Bc. 24 ZaRegion BEZPP Datový analytik Novosedlice
55 Urban Vladimír 71 ZaRegion BEZPP Bývalý starosta, nyní zastupitel a radní města Roudnice nad Labem
56 Nozar Karel 51 ZaRegion BEZPP Řidič z povolání Most
57 Šuran Jiří 46 ZaRegion BEZPP Technik Žatec
58 Šebestová Ivona 36 ZaRegion BEZPP Obchodní asistentka, instruktorka Zumby Hlinná
59 Sudek Tomáš 24 ZaRegion BEZPP Řidič Břvany
60 Halaš Jiří 48 ZaRegion BEZPP Zámečník Most

 

Spojenci pro kraj

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Řehák Jiří Mgr. 52 JsmePRO! JsmePRO! středoškolský učitel, regionální historik Teplice
2 Žákovská Karolína JUDr. Ph.D. 44 Zelení Zelení právnička, vysokoškolská pedagožka,zastup.města Ústí nad Labem
3 Kučera Michal Ing. 51 TOP 09 TOP 09 báňský inženýr, ekonom a radní města Louny
4 Medáček Petr Ing. CSc., MBA 62 SNK ED SNK ED vědecký pracovník, starosta města Budyně nad Ohří
5 Pastyřík Pavel MSc., MBA 50 TOP 09 TOP 09 ředitel strojírenské firmy, radní města Bílina
6 Globočník Petr Bc. 37 Zelení Zelení sociální pracovník,místopředseda SK Bivoj Litvínov Litvínov
7 Zimová Dostálová Šárka 47 JsmePRO! JsmePRO! ředitelka Slunečnice z.s. Děčín
8 Vlach Michal Mgr. 48 TOP 09 TOP 09 ředitel školy, zastupitel města Chomutov
9 Simerská Lenka PhDr. 44 Zelení Zelení socioložka, expertka na trh práce a odměňování Litoměřice
10 Outlá Eva Ing. 62 JsmePRO! BEZPP ekonomka, místopředsedkyně SVJ, zastupitelka města Ústí nad Labem
11 Kusebauch Josef Mgr. 56 SNK ED SNK ED učitel, ředitel základní školy a starosta města Chabařovice
12 Bystroň Marian MUDr. 49 JsmePRO! BEZPP lékař kardiolog, zastupitel města Chomutov
13 Kodytek David Mgr. 50 Zelení Zelení středoškolský učitel, místostarosta města Klášterec nad Ohří
14 Červený Richard Ing. 36 TOP 09 TOP 09 ředitel střední školy, zastupitel města Roudnice nad Labem
15 Skála Pavel BcA. 34 JsmePRO! JsmePRO! pedagog, ředitel Divadelního klubu Školka Most
16 Šebek Jaroslav Mgr. Ing. 46 SNK ED SNK ED soukromý zemědělec, předseda Asociace soukr.zem. Kyškovice
17 Lacková Kateřina MUDr. 50 Zelení Zelení rehabilitační lékařka Most
18 Lněníček Martin 42 LES LES divadelní technik, sedlák z Nepomyšle,dobr.hasič Nepomyšl
19 Bačová Miloslava Mgr. 66 JsmePRO! BEZPP středoškolská učitelka, předsed. Zdraví pro Krupku Krupka
20 Souček Adam 44 Zelení Zelení koordinátor zdravotnických projektů, místopředseda Teplice
21 Švec Ondřej DiS. 42 SNK ED BEZPP starosta obce Straškov-Vodochody
22 Žídek Jakub 38 TOP 09 TOP 09 software developer, místostarosta spolku Společně Ústí nad Labem
23 Rabasová Houfová Iveta 46 JsmePRO! BEZPP starostka obce Blatno
24 Holienčinová Alena Ing. 42 Zelení Zelení krajinný ekolog a pedagog Domoušice
25 Nádvorník Vojtěch Ing. 41 TOP 09 TOP 09 IT konzultant, programátor, spolumajitel firmy Děčín
26 Baier Radovan Ing. 42 SNK ED BEZPP soudní znalec v oboru životního prostředí Teplice
27 Němeček Jiří Ing. arch. 39 JsmePRO! BEZPP projektový manažer, zastupitel města Ústí nad Labem
28 Žalud Jan 42 Zelení Zelení IT analytik, správce rozhledny, zastupitel města Louny
29 Drahozal Jan Ing. arch. 44 TOP 09 TOP 09 architekt, zastupitel města Roudnice nad Labem
30 Löblová Andrea Mgr. 44 JsmePRO! BEZPP kurátorka, OSVČ, zastupitelka města Chomutov
31 Kracmanová Hana 44 SNK ED BEZPP projektová manažerka MAS Český Sever z.s. Česká Kamenice
32 Kraus Jiří 45 Zelení BEZPP herec, farmář, zastupitel města Most
33 Jirušková Jana 52 TOP 09 TOP 09 manažer obchodní skupiny pojišťovacích poradců Teplice
34 Pláničková Eliška 38 JsmePRO! BEZPP místostarostka obce, dula Libochovany
35 Cuc Michal Ing. 42 Zelení Zelení strojvedoucí, předseda Spolku lokálních drah Moldava
36 Sadovská Jitka 66 SNK ED BEZPP starostka obce Bečov
37 Novotný Jan Ing. DiS. 41 TOP 09 TOP 09 manažer kontroly a bezpečnosti,zastupitel města Žatec
38 Hanousková Lenka Ing. 31 JsmePRO! BEZPP klinický biochemik Osek
39 Kutina Vášová Renata Mgr. 42 Zelení Zelení fundraiserka Hospic Sv.Štěpána, čl.kulturní komise Litoměřice
40 Rödling Jan Mgr. 38 TOP 09 TOP 09 novinář, zastupitel města Chomutov
41 Chládková Jitka 61 SNK ED BEZPP zdravotní sestra, učitelka tance Chabařovice
42 Krsek Martin Mgr. 46 JsmePRO! BEZPP historik, publicista Ústí nad Labem
43 Prošek Luděk MgA. 42 Zelení Zelení středoškolský učitel, zastupitel města Most
44 Jirásek Petr RNDr. 64 TOP 09 TOP 09 vysokoškolský učitel, zastupitel města Chlumec
45 Imbrová Marie PhDr. 60 JsmePRO! BEZPP afrikanistka, zakladatelka Klubu přátel Tengenenge Peruc
46 Kébrt Lukáš Mgr. 34 SNK ED BEZPP velitel požární stanice Litoměřice Křešice
47 Škoda Jiří 40 Zelení Zelení šéfredaktor, předseda spolku Krásné sousedění Ústí nad Labem
48 Machala Zdeněk Ing. Ph.D. 58 TOP 09 BEZPP manažer ve strojírenství Děčín
49 Rücknágelová Jindra 64 JsmePRO! JsmePRO! starobní důchodkyně, účetní Blažim
50 Moudrá Wünschová Irena MUDr. 62 Zelení Zelení lékařka paliativního týmu onkologie Ústí nad Labem
51 Pavlát Dalibor 51 SNK ED BEZPP starosta obce Povrly
52 Janda Pavel Mgr. 35 TOP 09 TOP 09 advokát, starosta města Louny
53 Šlemr Václav 48 SNK ED BEZPP podnikatel v autodopravě Česká Kamenice
54 Buřt Vladimír Ing. 56 Zelení Zelení starosta, stavební technik Horní Jiřetín
55 Steiner Leo Mgr. 49 JsmePRO! BEZPP živnostník, úředník, učitel, zmocněnec aktivity Smolnice
56 Slámová Lenka Mgr. 34 Zelení Zelení knihovnice, překladatelka Dolní Zálezly
57 Panaš Petr Mgr. 51 Zelení Zelení vedoucí odboru MěÚ, zastupitel města Litoměřice

 

ROZUMNÍ - Petr Hannig - za spravedlnost a životní jistoty

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Freimann Eugen Sigismund PhDr. ThDr. Mgr. Ph.D., M.A. 59 Rozumní BEZPP vysokoškolský pedagog, vydavatel Teplický kurýr Teplice
2 Kotyzová Petra Mgr. 55 Rozumní BEZPP OSVČ Chomutov
3 Kandel František MUDr. 65 Rozumní BEZPP lékař, gynekolog - porodní konzultant Kadaň
4 Vlašimský Petr 26 Rozumní BEZPP kontrolor kvality Horní Jiřetín
5 Kindermannová Marie PaedDr. 72 Rozumní BEZPP speciální pedagog Všehrdy
6 Fišer Petr 60 Rozumní Rozumní vedoucí kulturního zařízení města Krupka Krupka
7 Zikánová Veronika 26 Rozumní BEZPP úřednice Most
8 Svoboda Pavel 77 Rozumní BEZPP předseda vlasteneckého spolku Mistr Jan Hus Teplice
9 Patrovská Lenka 34 Rozumní BEZPP živnostník Louny
10 Habr Lukáš 39 Rozumní BEZPP OSVČ, živnostník Roudnice nad Labem
11 Ondrušová Iveta 53 Rozumní BEZPP manažerka Vrbice
12 Jura Vlastimil 64 Rozumní BEZPP předseda spolku Mladí chovatelé zvířat Mikulášovice
13 Fryč Zbyněk 23 Rozumní BEZPP automechanik Ústí nad Labem
14 Dornbach Valentová Lenka 36 Rozumní BEZPP asistentka prodeje Děčín
15 Smolová Alena 56 Rozumní BEZPP prodavačka Litoměřice
16 Kudrna Jiří 41 Rozumní BEZPP kamerový technik Třebušín
17 Závětová Alena 46 Rozumní BEZPP obsluha čerpací stanice Litvínov
18 Rous Martin 38 Rozumní BEZPP OSVČ, finanční a realitní poradce Roudnice nad Labem
19 Hangan Kotyzová Petra Mgr. 35 Rozumní BEZPP právník Chomutov
20 Přichystal Ivo RSDr. 66 Rozumní BEZPP vysokoškolský pedagog ve výslužbě Novosedlice
21 Tranová Diana 24 Rozumní BEZPP konstuktérka ve strojírenství Jiříkov
22 Viktora Pavel 42 Rozumní BEZPP OSVČ Žatec
23 Vindyšová Veronika 28 Rozumní BEZPP pečovatelka Rumburk
24 Poláková Beáta 30 Rozumní BEZPP mateřská dovolená Varnsdorf
25 Devátá Markéta 31 Rozumní BEZPP asistentka jednatele společnosti Šluknov
26 Doubravský Petr 47 Rozumní BEZPP živnostník Teplice
27 Hensch František 54 Rozumní Rozumní hostinský Křešice
28 Brabcová Adéla 24 Rozumní BEZPP školitelka nových zaměstnanců Chabařovice
29 Kukura Ján 84 Rozumní BEZPP kapitán dálkové plavby ve výslužbě Ústí nad Labem
30 Nusková Laura 20 Rozumní BEZPP studující VŠ Chřibská
31 Ešlerová Tereza 26 Rozumní BEZPP umělecká fotografka Most
32 Šantora Daniel 25 Rozumní BEZPP operátor Most
33 Doušová Lenka 44 Rozumní BEZPP OSVČ Dušníky
34 Koutníková Lenka 32 Rozumní BEZPP mistr výroby Most
35 Kassasová Sára 20 Rozumní BEZPP studující VŠ Česká Kamenice
36 Pisch Ondřej 74 Rozumní BEZPP výtvarný grafik Teplice
37 Dvořáková Erika 41 Rozumní BEZPP kvalitářka Lovosice
38 Kadeřábek Miroslav 56 Rozumní BEZPP pečovatel Teplice
39 Smítka Marian 55 Rozumní BEZPP nezaměstnaný Horní Jiřetín
40 Pecová Vlaďka 53 Rozumní BEZPP pracovník sociálních služeb Most
41 Čechová Lucie 23 Rozumní BEZPP pečovatelka Rumburk
42 Bžoch Jaroslav 85 Rozumní BEZPP důchodce Teplice
43 Beranová Michaela 19 Rozumní BEZPP studující Varnsdorf
44 Daňková Veronika 41 Rozumní BEZPP zástupce vedoucího Děčín
45 Zadinová Lucie 33 Rozumní BEZPP pracovnice v sociálních službách Šluknov
46 Slivková Nella 23 Rozumní BEZPP servírka Teplice
47 Turner Oldřich 82 Rozumní BEZPP důchodce Ústí nad Labem
48 Kernerová Kamila 21 Rozumní BEZPP studující Ústí nad Labem
49 Čermáková Jaroslava 63 Rozumní BEZPP důchodkyně Varnsdorf
50 Laksarová Jitka 43 Rozumní BEZPP pečovatelka Šluknov
51 Drdúlová Jaroslava 82 Rozumní BEZPP důchodkyně Jiřetín pod Jedlovou
52 Svobodová Hana 54 Rozumní BEZPP prodejce Rumburk
53 Dietlová Marie 51 Rozumní BEZPP uklízečka Teplice
54 Hrubý Ivan 74 Rozumní BEZPP důchodce Teplice
55 Dietl Jan 44 Rozumní BEZPP invalidní důchodce, opravář elektro Teplice

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vostrá (KSČM): Období covidu někteří bojkotují

4:31 Vostrá (KSČM): Období covidu někteří bojkotují

Starostí nad hlavu má každý z nás.