Paní Jana Berkovcová je poslankyní a zároveň stínovou ministryní školství za hnutí ANO. Přestože působí v řadách politické konkurence, musím podepsat každé její slovo. V nedávném svém příspěvku, který se týkal redukce počtu víceletých gymnázií, jsem se zmínila o tom, že pokud bude hnutí ANO obsazovat post ministra školství, že bych velice přivítala, pokud by se tohoto resortu ujala právě tato dáma a nikoli Robert Plaga.
Přátelé, pokud chceme investovat peníze do vzdělání, musíme především zabránit slučování škol a zajistit nízké počty žáků ve třídách základních škol. Kdo nikdy neřídil školu, nemůže tušit, jaké povinnosti z této funkce vyplývají. Pokusím se vám alespoň část z nich nastínit:
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.



