Kavij (KSČM): Česká republika v otázkách migrace věrna Evropské unii.

22.09.2018 6:34 | Zprávy

Sobotka, Hamáček, Poche, Petříček. Klonování představitelů ČSSD podporující migrační politiku kancléřky Merkelové pokračuje.

Kavij (KSČM): Česká republika v otázkách migrace věrna Evropské unii.
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

Stejně „úspěšně“ si počíná i KDU – ČSL, která již z minulosti má zkušenosti  jak rozvířit mediálně zájem společnosti na různá témata. Vzpomeňme  na pohádku v podání Daniela Hermana, kterak  jeho kanadskému strýčkovi Bradymu  nebylo umožněno převzít vyznamenání od prezidenta Zemana. Nyní v dresu lidovecké strany nastupuje  europoslankyně  Šojdrová , aby na konci svého  mandátu  v EP    se „zavděčila“ své straně. Její  požadavek – téma  na  přijetí padesáti sirotků ze země  poznamenanou sedmiletými válečnými útrapami by dalo na oscarové filmové zpracování !

ČSSD a KDU – ČSL v minulosti mnohokrát dokázaly, že umějí nejen spolupracovat, ale i vyznávat stejné hodnoty a cíle  v neprospěch  zájmů naší republiky. Osobní účast  mnohých členů zmíněných stran na společných setkáních sudetoněmeckého landsmanšaftu jsou toho příkladem.

Ani premiér Babiš, který se snaží vládnout  svému  hnutí ANO 2011  tvrdou rukou , nemá věci zdaleka pod kontrolou, jak je patrné  z nedávné „vzpoury“ jeho  europoslanců, kteří v EP hlasovali pro zahájení  řízení proti Maďarsku pro porušování pravidel EU.   Málokdo věří, že český premiér Andrej Babiš, který na první pohled  bravurně umí mediálně „ obhajovat“ zájmy našich občanů je  ve skutečnosti v otázce migrace tak pevný a zásadový,  jak se snaží nás přesvědčovat svými prohlášeními. Je pouze otázkou času, kdy  oligarcha ,byznysmen a  „majitel“ svého průmyslového impéria Agrofertu  přistoupí  na zničující politiku vůdců EU v této otázce.

Nikoho  proto nemohl  překvapit v podstatě totožný postoj Babiše a Hamáčka  při   hlasování na půdě Poslanecké sněmovny  o globálním paktu OSN o migraci, kdy v úvodu  ministr vnitra a zahraničí Jan Hamáček zdůraznil, že pakt o migraci není pro Českou republiku  stejně jako pro žádnou jinou zemi závazný !  Není pravda někde jinde ? Proč se Česká republika v tomto případě nepřipojila k Maďarsku a USA, které se odmítly ke stanovisku připojit?

V současnosti nezvladatelný  problém migrace je jedním z mnohých příkladu o nereformovatelnosti EU. Po patnácti letech členství naší země v tomto paktu je požadavek stále většího počtu  občanů na referendum o vystoupení z EU oprávněný a v souladu s principy demokracie 21. století.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

podáte rezignaci pane ministře Rakušane

Pane ministře obhajujete neobhajitelné. Po skutečnostech, které se veřejnost dozvěděla prostřednictvím MF dnes je na místě vaše rezignace. To, že policisté přišli na fakultu a šli jen do prvního patra, dál je to nezajímalo, i když už měli povědomost o tom, že hledaný je vrah, a ten se skutečně nachá...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Další protiústavní návrh - okradení důchodců v penzijním spoření

8:40 Vích (SPD): Další protiústavní návrh - okradení důchodců v penzijním spoření

Senioři jsou už dlouho cílem opatření vlády Petra Fialy, která se jim dokonce po několikáté snaží zh…