Kladno: Děti z motyčínské školky si již hrají v novém pavilonu

20.10.2021 16:43 | Tisková zpráva

V pondělí 18. října zavítaly děti z motyčínské školky poprvé do své třídy v novém pavilonu. Nová moderní dřevostavba nahradila původní, již energeticky i staticky nevyhovující montovaný pavilon z 80. let minulého století.

Kladno: Děti z motyčínské školky si již hrají v novém pavilonu
Foto: Archiv
Popisek: Centrum města Kladno. Ilustrační foto

"Po demontáži starého pavilonu bylo nutné odstranit a vystavět i novou základovou desku. Větší okna včetně dvou dvoukřídlých francouzských oken se vstupem na terasu a do zahrady zajišťují v prostorách pavilonu mnohem více světla. Samozřejmostí je bezbariérový přístup. Díky použitým materiálům budou děti nyní trávit čas ve zdravějším prostředí," řekl kladenský primátor Milan Volf (Volba pro Kladno).

Za nový pavilon uhradilo město ze svého rozpočtu 10 milionů korun včetně DPH.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Josef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šimral (Piráti): Praha pokračuje s investicemi do školních budov

22:13 Šimral (Piráti): Praha pokračuje s investicemi do školních budov

Mateřská škola Litvínovská získá na své rozšíření přes 18 milionů korun