Na Výkonném výboru Rady vlády pro duševní zdraví jsem požádala pana premiéra Babiše o pomoc s nalezením nového sídla pro Linku bezpečí.
Aktuálně je to Linka bezpečí, která volá SOS. V roce 2027 musí opustit prostor v PN Bohnice, kde sídlí od roku 1994.
Záměr PN Bohnice vybudovat zde oddělení paliativní péče je smysluplný a i prostory Linky bezpečí praskají ve švech. Počet telefonických intervencí neustále narůstá, objem podpory dětem a dospívajícím rovněž.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



