Koaliční partneři v Třinci podepsali programové prohlášení

22.01.2015 9:04

V návaznosti na koaliční dohodu uzavřenou po komunálních volbách podepsali v pondělí 19. ledna 2015 na třinecké radnici koaliční partneři SNK Osobnosti pro Třinec, KDU-ČSL a TOP 09 programové prohlášení, v němž stanovili nejdůležitější priority pro rozvoj města Třince v nadcházejících čtyřech letech. Základním cílem programového prohlášení je především kontinuita realizovaných programů a záměrů rozvoje města.

Koaliční partneři v Třinci podepsali programové prohlášení
Foto: wikipedia
Popisek: Třinec

„Při podpisu koaliční dohody v říjnu loňského roku jsme se zavázali, že do konce ledna 2015 připravíme programové prohlášení, v němž občanům Třince představíme priority, které bychom chtěli v tomto volebním období realizovat. Jde o programový rámec, v němž jsou uvedeny největší investiční akce a oblasti, které chceme v zájmu města a jeho občanů podporovat,“ vysvětlila starostka Třince Věra Palkovská a doplnila, že při tvorbě programového prohlášení vycházely koaliční strany ze strategického plánu města, ze schváleného rozpočtu, z předpokládaných finančních možností města v následujících letech a v neposlední řadě také z volebních programů koaličních partnerů. „Věříme, že se nám podaří programové prohlášení postupně naplňovat. Záleží také na tom, jak se nám bude dařit získávat na projekty finanční prostředky z dotací. Nové dotační programové období přináší mnoho výzev a nových příležitostí a jsme připraveni je využít, ať už jako nositelé nebo partneři projektů,“ dodala starostka.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: trinecko.cz

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

420 milionů - na co?

Dobrý den, na co potřebujete takový rozpočet, když už téměř ani necestujete, navíc je tu krize? Nezasloužili by si peníze spíš lidi než pár vyvolených?Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Na komunální úrovni lze nejlépe prosazovat řešení místních problémů a nešvarů

4:31 DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Na komunální úrovni lze nejlépe prosazovat řešení místních problémů a nešvarů

Politické změny v roce 1989 přinesly do České republiky možnosti jak ovlivnit a usměrnit dění ve spo…