Kocmanová (Piráti): Držím nám všem palce, ať to Babiš projede

27.01.2023 17:35 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k práci poslankyně.

Kocmanová (Piráti): Držím nám všem palce, ať to Babiš projede
Foto: Repro YouTube
Popisek: Pirátka Klára Kocmanová

Jo, volby everywhere. Ale dějí se i jiný věci. Na čem jsem tenhle týden pracovala já?

V úterý a ve středu se ve Sněmovně schůzovalo. Na programu bylo kromě několika provozních bodů třeba schvalování výročních zpráv státních institucí. Odhlasovali jsme taky zrušení takzvaných obsoletních předpisů v českém právním řádu. Co si za tím představit? Jde o zhruba 10 tisíc právních norem, některé existují už od roku 1918, ale nevyužívají se a některé jsou dost bizarní - třeba zákon z roku 1919, který rušil celibát učitelek. Na to už snad zákon nepotřebujeme. Jejich zrušení usnadní orientaci v právním řádu jak úřadům, tak občanům.

Ani mimo schůzi jsme si rozhodně nedali volníčko. Měla jsem několik důležitých schůzek k životnímu prostředí a ekonomické situaci. Dál se posouvá moje agenda ochrany zvířat a snaha o zlepšení jejich životních podmínek. Potkala jsem se s iniciativou STOP sečení srnčat, brzy vám řeknu víc o opatřeních, o kterých jednáme. Je fakt třeba zabránit tomu, aby malá srnčata ležící ve vysoké trávě usmrcovaly sekačky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Je čas jednat

23:08 Zelení: Je čas jednat

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k nedostatku vody