Kolář (TOP 09): Škoda, že se pan Kobza nedal k cirkusu. Klaun by byl lepší než politik

22.03.2024 19:02 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům poslance Kobzy k výsledkům voleb v Rusku.

Kolář (TOP 09): Škoda, že se pan Kobza nedal k cirkusu. Klaun by byl lepší než politik
Foto: Screen Prima CNN
Popisek: Ondřej Kolář na Prima CNN

Škoda, že se pan poslanec Kobza nedal třeba k cirkusu. Klaun by byl lepší než politik, a my bychom se na něj dívali v manéži a ne v televizi. Ale je členem zahraničního výboru a vy tak máte šanci užít si pravidelně hlas ruské propagandy v Česku. Tentokrát na téma „Volby v Rusku“.

Nezávisle na tom, co hlásné trouby Kremlu roznáší, to žádné volby nebyly, bylo to administrativní potvrzení Vladimira Putina ve funkci.

Jedním z výsledků té šaškárny bude mimo jiné to, že bude situace na Ukrajině eskalovat, aby Putin doma v rusku vypadal jako silný vůdce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Karolína Kubisková byl položen dotaz

Nebezpečné látky

Dobrý den, nemyslíte, že by tu nebezpečné látky nevznikaly nebo aspoň nebyli tak vyhledávané, kdyby se legalizoval třeba prodej marihuany, jak navrhují Piráti? Podle mě není marihuana horší než třeba alkohol, a legalizace je cesta, jak trh pak do značné míry regulovat a hlídat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Budeme jednotlivé kroky vlády důsledně kontrolovat a upozorňovat na střety zájmů

15:13 Hřib (Piráti): Budeme jednotlivé kroky vlády důsledně kontrolovat a upozorňovat na střety zájmů

Prezident republiky dnes jmenoval novou vládu složenou z hnutí ANO, Hnutí SPD Tomia Okamury a Motori…