Kolovratník (ANO): Jako by už toho zdražování nebylo dost

31.10.2023 17:36 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k úmyslu vlády zdražit cenu roční dálniční známky.

Kolovratník (ANO): Jako by už toho zdražování nebylo dost
Foto: Archiv Martina Kolovratníka
Popisek: Martin Kolovratník

Vláda se od nového roku chystá řidičům zdražit cenu roční dálniční známky. Nejedná se přitom o nějaké drobné, ale o rovných 800,- korun. Myslím, že v současné době je to extrémně asociální krok této vlády vůči obyvatelům. Co říkáte Vy? Souhlasíte s takto razantním zdražením?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vítězslav Schrek byl položen dotaz

To myslíte váženě?

Není to poprvé, co mi přijde, že vy politici z ODS žijete mimo realitu. O jaká data se opíráte vy, když tvrdíte, že většina lidí neřeší problém s bydlením? Možná by stačilo se jich zeptat a zjistil byste, že problém s nedostupným a drahým bydlením má opravdu většina, ne že ne. A k tomu vašemu vnímán...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Tohle není politika. Tohle je demolice

7:16 Kupka (ODS): Tohle není politika. Tohle je demolice

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke stávce některých úředníků Úřadu vlády.