Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: kscm.cz
21
Předsedkyně poslanecké sněmovny Miroslava Němcová se včera odpoledne vyjádřila k zásahu policejních jednotek na Úřadu vlády. Její rozhořčení nad způsobem provedení zásahu a hlavně nad nedostatkem informací ze strany policie ukazuje na pozoruhodně špatnou paměť této vysoce postavené političky.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: kscm.cz
Kde byla vaše obhajoba svobody, konkrétně slova, když jste vypínali weby nebo útočili na ty, co kritizovali třeba vaši vládu, minimálně jste o nich mluvili dost nelichotivě. A co třeba teprve Foltýn a celý ten váš boj proti ,,dezinformacím?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výsledkům působení Zdeňka Hřiba ve funkci náměstka …