Krajská organizace TOP 09 si volila nové vedení, předsedou se stal Martin Chroust

21.02.2019 13:41

Na dvouleté období byl Krajským předsedou TOP 09 Liberec zvolen Martin Chroust. O jeho zvolení rozhodlo včera večer 32 z 37 delegátů krajské organizace Libereckého kraje, kteří se sešli v jabloneckém Eurocentru. Krajskými místopředsedy se stali Viktor Liška, Miloslav Václav a Dana Lapáčková.

Krajská organizace TOP 09 si volila nové vedení, předsedou se stal Martin Chroust
Foto: TOP 09
Popisek: Martin Chroust

“Mého zvolení do čela krajské organizace TOP 09 si nesmírně vážím a přijímám tento úkol s velikou pokorou. Jsem přesvědčený že mohu přinést čerstvou energii a nové nápady. V následujících dobách nás všechny bude čekat hodně práce a pevně věřím že moje vize dopadnou na úrodnou půdu. Jsem rád že se mohu opřít o zkušené členy jednotlivých regionálních organizací a na spolupráci se už nyní těším,” komentoval rozhodnutí členů krajské organizace nový předseda Martin Chroust.

Martin Chroust, 37 let, žije v Liberci. OSVČ, marketér, pracuje jako obchodní zástupce ve společnosti Media club. Členem TOP 09 je od roku 2017. Vystudoval obor Mezinárodní vztahy a Evropskou Unii.

“TOP 09 čeká v nejbližší době výzva v podobě voleb do Evropského parlamentu, později senátní a krajské volby. Mým úkolem je pracovat tak, aby byla TOP 09 silnější a sebevědomější stranou. Růst a stabilizace členské základny, hledání nových tváří a komunikace s veřejností bude hlavním cílem mého volebního období,” dodal Martin Chroust.

V předsednictvu krajské organizace ještě usedne Pavel May, Josef Holický, Ondřej Bašus, Zdeněk Chmelík a Pavel Nalezený.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kůs (Piráti): Smlouvy v Plzni by už měly být zadávány bez chyb

21:34 Kůs (Piráti): Smlouvy v Plzni by už měly být zadávány bez chyb

Zneplatnění smluv a případné škody pro město. K tomu všemu mohlo dojít kvůli nedůslednému uveřejňová…