Krkoška (ANO): Kvalita kempů v regionu se zvýší díky příspěvku z krajské pokladny

11.03.2023 7:37 | Zprávy
autor: PV

Moravskoslezský kraj podpoří kempování a karavaning. Na zkvalitnění infrastruktury kempů a rozvoj sítě karavanových stání přispěje z krajského rozpočtu celkem 6,25 milionu korun. Podpoří 14 projektů.

Krkoška (ANO): Kvalita kempů v regionu se zvýší díky příspěvku z krajské pokladny
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jan Krkoška

„Kempování a karavaning je mezi lidmi stále více populární. Když se ale vydáte do kempů na území našeho regionu, vidíte v jejich kvalitě a úrovni velké rozdíly. 

Chceme, aby se u nás turisté cítili komfortněji, aby si pobyt u nás pochvalovali a do Moravskoslezského kraje se vraceli. Proto z krajského rozpočtu kempům přispějeme na rekonstrukce či výstavby sociálního nebo sportovního zázemí. Podpoříme i takzvané stellplatzy, za krajské peníze budou vybudována nebo zkvalitňována karavanová stání včetně servisních technologií,“ uvedl náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro regionální rozvoj a cestovní ruch Jan Krkoška.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Dávky

Co myslíte tím férovějším systémem pro přidělování dávek? Protože to je něco, co u nás fakt nefunguje. Potřební je mnohdy nedostanou nebo málo, za to někteří je hojně zneužívají. Jaké je to vaše řešení? Tvrdíte, že ho máte. Otázkou taky je, proč jste ho za vaší vlády nenastolili?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Urban (SPD): Evropa se vzdaluje lidem. A lidé jí to začínají vracet

17:18 Urban (SPD): Evropa se vzdaluje lidem. A lidé jí to začínají vracet

Komentář komunálního politika pražské SPD k aktuálnímu dění v Evropě.