Kubásek (ANO): O nastávajícím víkendu budou dobrovolníci opět uklízet

22.09.2017 6:35 | Zprávy

Tuto sobotu 23. září vyvrcholí podzimní etapa celorepublikové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2017. Od časného sobotního rána budou dobrovolníci na 120 místech po celé republice opět uklízet černé skládky i drobný nepořádek.

Kubásek (ANO): O nastávajícím víkendu budou dobrovolníci opět uklízet
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Tuto sobotu 23. září vyvrcholí podzimní etapa celorepublikové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2017. Od časného sobotního rána budou dobrovolníci na 120 místech po celé republice opět uklízet černé skládky i drobný nepořádek. Dvacítka úklidů již v září proběhla a dalších 70 akcí se chystá v pozdějších termínech.

Minulý víkend proběhlo tradiční čištění Vltavy po vodácké sezóně, kterého se i přes nepřízeň počasí zúčastnilo 176 dobrovolníků, uklízejících řeku a její nejbližší okolí přímo z lodí.

Nejvíce podzimních akcí proběhne tuto sobotu, nechystá se však jen uklízení. Například v Brně se bude konat druhý ročník celodenní populárně-vzdělávací akce pro malé i velké děti s názvem Recykliště. Jde o akci s řadou soutěží na téma odpady a jejich recyklace, která proběhne na dopravním hřišti Městské policie v Brně – Pisárkách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Proč je důležité, kdo je v čele nějakého výboru?

A proč myslíte, že vám ANO žádného předsedu nedalo? A taky vzhledem k tomu, jak jde ta politická kultura z kopce (podle mě dost) neměly by se nějaké nepsané zvyklosti uzákonit? Jako třeba kdo má nárok na nějakého předsedu výboru nebo funkci ve vedení sněmovny?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mádlová (ANO): Zvýšení kompetencí a posílení role sester v systému

16:04 Mádlová (ANO): Zvýšení kompetencí a posílení role sester v systému

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k prioritám pro další mandát poslankyně.