Kupka (ODS): Sobotkova vláda odsuzuje občany Středočeského kraje ke kamionové invazi

01.07.2016 10:11 | Zprávy
autor: PV

Premiér Sobotka s velkou slávou oznámil dohodu s Evropskou komisí o možnosti dostavět prioritní dopravní stavby v celé zemi. Zapomněl ovšem zmínit, že vláda selhala, co se týče dostavby pražského okruhu, konkrétně úseku 511 mezi dálnicemi D1 a D11.

Kupka (ODS): Sobotkova vláda odsuzuje občany Středočeského kraje ke kamionové invazi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Kupka

Nerozumím tomu, proč vláda netrvala na prioritě i v tomto případě, kdy neexistence vnějšího pražského okruhu zásadně ovlivňuje dopravu v celé naší zemi a zásadně zhoršuje kvalitu života občanů Středočeského kraje i Prahy. Jaký je rozdíl mezi úsekem 511 a desítkou dalších projektů?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

9:15 Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

Společné jednání ústavně-právních komisí Poslanecké sněmovny a Senátu znovu otevřelo debatu o připra…