Lachnit (ANO): Mikulášská nadílka hlavně pro pejsky

10.12.2024 9:03 | Komentář

Centrum výcviku psů pro postižené, nezisková organizace Helppes, pořádalo v sobotu 7. prosince Mikulášskou nadílku pro hodné (i zlobivé pejsky). Originální mikulášská besídka se letos konala již pod jednadvacáté. Ojedinělá akce umožňuje majitelům nejen vodících a asistenčních psů vyzkoušet si různé soutěžní disciplíny v rámci tradičních soutěží na Mikulášské a zpestřit tak sobě a svým pomocníkům den nevšední zábavou.

Lachnit (ANO): Mikulášská nadílka hlavně pro pejsky
Foto: Vít Hassan
Popisek: Petr Lachnit

Ředitelka organizace Helppes paní Zuzana Daušová zahájila nevšední dopoledne poděkováním všem sponzorům akce. JUDr. Petr Lachnit zdůraznil ojedinělost soutěže jako volnočasové příležitosti, kterých pro handicapované spoluobčany v posledních letech značně ubývá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jana Turoňová byl položen dotaz

Komunisti

Vypadáte sympaticky, proč hájíte právě komunisty? A fakt věříte, že když už podruhé dostali stopku, že to není jejich konec u nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Výborný: Okamura v čele sněmovny? Chceme tam Bartoška

21:02 Ministr Výborný: Okamura v čele sněmovny? Chceme tam Bartoška

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k pozici předsedy Poslanecké sněmovny.