Lacyk (TOP 09) dál zůstává předsedou

17.03.2019 14:58

Doubraveckou TOP 09 povede dál Václav Lacyk

Lacyk (TOP 09) dál zůstává předsedou
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Místní sněm tento týden v Plzni zvolil předsedou doubravecké TOP 09 na další dva roky dosavadního předsedu Václava Lacyka. Místopředsedou se stal architekt Jan Toman.

„Děkuji všem za důvěru a věřím, že společně budeme schopni v našem obvodu realizovat náš volební program, který se týká zejména revitalizace Chlumu, úpravy areálu Lopatárny, která má potenciál stát se centrálním sportovištěm Doubravky, že budeme společně řešit problematická místa v dopravě a že rozšíříme síť cyklistických tras,“ říká znovuzvolený předseda Václav Lacyk.

Sedmačtyřicetiletý projektant dopravních staveb a nově zvolený radní Městského obvodu Plzeň 4 Václav Lacyk prožil celý život v Plzni a od roku 20054 bydlí s rodinou v Lobzích. V Plzni je spjat s projekty jako byla rekonstrukce sadů Pětatřicátníků, Americké, Martinské nebo Partyzánské ulice. Poslední čtyři roky byl zastupitelem Městského obvodu Plzeň 4, členem komise bezpečnosti a prevence kriminality a předsedou komise rozvoje. Podílel se na projektech jako bylo rozšíření parkovacích míst, dětských hřišť či opravy vodních nádrží.

Novým místopředsedou místní organizace TOP 09 Plzeň 4 se stal architekt Jan Toman, který na Doubravce působí jako zastupitel. V pětičlenném výboru dále usednou Andrea Hejdová, Petr Boubín a Jiří Větrovec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Michálek (Piráti): Vyzýváme vládu k okamžité akci kvůli policejnímu vyšetřování předsedy ÚOHS

11:59 Michálek (Piráti): Vyzýváme vládu k okamžité akci kvůli policejnímu vyšetřování předsedy ÚOHS

Předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek interpeloval vládu, jak vyhodnotila informace z po…