Laudát (KAN): Konec jedné iluze

02.07.2020 21:21

Komentář na facebookovém profilu ke kariéře bývalého diplomata Petra Koláře

Laudát (KAN): Konec jedné iluze
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát
reklama

Svého času ze Švédska viděl na údajné Klausovy účty ve Švýcarsku. Když po českém politickém "Sarajevu" Klaus občas dělal sumář největších zrádců, zaujímal velmi vysoké postavení skoro na špici. Nikdy jsem se nedozvěděl, co Klause ponouklo, že ho nakonec jmenoval velvyslancem v USA? Potom ho ministr zahraničí Schwarzenberg vyslal jako velvyslance do Ruské federace. Tam se dlouho neohřál a předčasně se vrátil domů, asi s představou velkého byznysu u Kellnera. Tam však narazil na jiného politického matadora a brzo skončil.

Potom následoval velký PR v České televizi, který skončil na nějaký čas poté co k problematice Blízkého východu na několik otázek odpověděl, že neví. Dál by rád kandidoval na prezidenta. Podle svých slov čekal, jestli bude osloven. Nebyl, protože se nikdo takový nenašel. Nedávno se zjevil v roli otce, obávajícího se o život svého syna. Dnes se z něj vyklubal poradce premiéra Andreje Babiše pro zahraniční politiku.

Podle jeho slov nás Babiš drží na západě, netáhne nás na východ, jak takž dodržuje naše závazky a vazby na EU a NATO. Dále nám sdělil, že Rusko nepředstavuje pro Západ hrozbu. Vážně, pane Koláři starší?

Ing. František Laudát

  • Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Miliarda vakcín je na světě

22:33 Niedermayer (TOP 09): Miliarda vakcín je na světě

Komentář na facebookovém profilu k očkování.