Lídrem ČSSD v Libereckém kraji bude Pavel Ploc

22.08.2013 9:13 | Zprávy

Krajský výkonný výbor České strany sociálně demokratické Liberec ve středu 21. srpna 2013 na svém zasedání sestavil a schválil kandidátní listinu pro nastávající předčasné volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky (PSP ČR). Sociální demokraty v Libereckém kraji povede již v předchozích dvou volebních obdobích úspěšný kandidát - Pavel Ploc.

Lídrem ČSSD v Libereckém kraji bude Pavel Ploc
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

Pořadí na kandidátní listině ČSSD v Libereckém kraji:

1. Pavel Ploc (okres Semily), poslanec Parlamentu ČR, předseda Podvýboru pro mládež a sport (Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu PSP ČR)

2. Martina Rosenbergová (okres Liberec), primátorka Statutárního města Liberec, členka předsednictva KVV ČSSD 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: ČSSD

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Fakt chcete povolit eutanazii i 14 letým dětem?

A to by o ní jako rozhodli sami, na rodičích by nezáleželo? Zajímavé také je, že trestně právní odpovědnost třeba snížit nechcete, ale tohle byste 14-ti letým povolili, nepřijde vám to absurdní a těžký hazard se životy dětí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Zpátky v roce 1948. Zpátky u Gottwalda. S ODS

22:33 Mašek (ANO): Zpátky v roce 1948. Zpátky u Gottwalda. S ODS

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k armádnímu dokumentu „Volby 2025“.