Lídři TOP 09 přijeli na Liberecko podpořit mladé kandidáty

09.03.2016 5:29

7. března přivítal v Libereckém kraji lídr kandidátky TOP 09 do krajských voleb František Gábor dva významné hráče české politiky, poslance Parlamentu ČR Markétu Adamovou (TOP 09) a Marka Ženíška (TOP 09).

Lídři TOP 09 přijeli na Liberecko podpořit mladé kandidáty
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Markéta Adamová zavítala do Ralska, kde se setkala s místostarostou Miloslavem Tůmou. Ralsko je město poznamenané nedávným vystěhováním ruských vojsk a potýká se s problémy týkajícími se vyloučených lokalit – nejen o nich poslankyně s místostarostou hovořili. 

Poslankyně Adamová také navštívila Domov důchodců v České Lípě a v Liberci se setkala s trenérkou aerobiku a vicemistryní ČR Kristýnou Bernátovou, novou členkou kandidátky TOP 09 v Liberci.

„Je dobře, že mladí lidé mají zájem o politiku, že nejsou lhostejní k dění kolem se a že kandidují. Fandím každému, kdo se do toho pustí. Sama jsem začínala v politice velmi mladá, a tak vím, jak je to těžké,“ podpořila poslankyně Kristýnu Bernátovou. „Nechme se překvapit, možná o Kristýně brzy uslyšíme nejen v souvislosti se sportem,“ uzavřela poslankyně Adamová. 


Zleva: Ing. Markéta Adamová místopředsedkyně strany TOP 09, Bc. František Gábor, lídr kandidátky za TOP 09 v Libereckém kraji, Kristýna Bernátová, vítězka světového poháru a mistryně ČR v gymnastickém aerobiku.


Zleva: PhDr. Marek Ženíšek, Ph.D., Jana Vlková, členka TOP 09, Bc. František Gábor, lídr kandidátky pro krajské volby za TOP 09, Ing. Markéta Adamová místopředsedkyně strany TOP 09

Marek Ženíšek (TOP 09) mezitím diskutoval se studenty v České Lípě. Oba poslanci si v doprovodu Františka Gábora (TOP 09) prohlédli nový hospic v Liberci. Při té příležitosti slíbil lídr kandidátky TOP 09 do krajských voleb František Gábor: „Vždy se budu snažit pomáhat tam, kde je to potřebné. Problémy hospicové péče se týkají nás všech.“

Návštěvu poslanců Markéty Adamové a Marka Ženíška uzavřelo setkání se členy a pozorovateli TOP 09 a „noční směna“ v turnovské pekárně Jiřího Mikuly, rovněž kandidáta TOP 09 do krajských voleb. Při zadělávání těsta se všichni zúčastnění shodli: „Společně zaděláváme na úspěch v krajských volbách.“ 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Ještě máme šanci dostat nejmenší děti z ústavů

15:15 Rakušan (STAN): Ještě máme šanci dostat nejmenší děti z ústavů

Poslanecká sněmovna bude v pátek na mimořádné schůzi k novelizaci zákona o sociálně-právní ochraně d…