Lukša (TOP 09): Ransdorfova ostuda, kterou zatím nevysvětlil

07.12.2015 9:07

Ono to asi moc rozumně vysvětlit nepůjde. I kdyby nakonec europoslanec Miloslav Ransdorf tvrdil pravdu ve svém dosavadním vysvětlení, které zaslal médiím, tak to nic nemění na faktu, že mu asi připadá normální osobně se zapojovat do nějakých podivných miliardových transakcí.

Lukša (TOP 09): Ransdorfova ostuda, kterou zatím nevysvětlil
Foto: top09.cz
Popisek: starosta Čeladné Pavol Lukša

Je snad jednání se švýcarskými bankami v zastoupení za bůhvíjaké soukromé osoby ze Slovenska náplň jeho práce nebo má spíše plnit program, s nímž do Evropského parlamentu kandidoval a kvůli němuž mu občané dali hlasy? Ostatně důvod, proč se do něčeho takového pouštěl, ve svém „slohovém cvičení“ nijak neozřejmil. Jsou dvě možná vysvětlení této kauzy. Buďto se europoslanec Ransdorf účastnil záměrně nějakého pokusu o finanční podvod nebo je zcela jistě nebezpečný sám sobě i svému okolí, neboť naletí kdekomu a neměl by rozhodně zastávat post europoslance. Každopádně je to ostuda pro celou naši republiku. Je bohužel smutné, že pro jeho často neuvěřitelné transakce, ať už jsou to obchody s falšovanými obrazy či časté dopravní nehody, mu vcelku na skutečnou práci europoslance moc času nezbývá. Možná v příštích evropských volbách budeme všichni pečlivě zvažovat, komu z kandidátů svůj hlas dáme. Nedej Bože, aby se v Evropském parlamentu ocitlo více Ransdorfů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): Pořádáme po celé republice sérii demonstrací proti turecké invazi

14:04 Bartoš (Piráti): Pořádáme po celé republice sérii demonstrací proti turecké invazi

Česká Pirátská strana pokračuje v sérii demonstrací proti turecké invazi v severovýchodní Sýrii. Dne…