Majerová Zahradníková (TSS): Své svobody a odpovědnosti se nevzdávejte

27.07.2021 18:36 | Komentář

Komentář na facebookovém profilu k důvěře ve vládu

Majerová Zahradníková (TSS): Své svobody a odpovědnosti se nevzdávejte
Foto: Archiv Zuzany Majerové Zahradníkové
Popisek: Zuzana Majerová Zahradníková, lídryně Trikolóry

Se vzrůstajícím počtem nezákonných opatření ministerstva zdravotnictví rapidně klesla důvěra lidí ve vládu. Zatímco v roce 2019 vládě České republiky důvěřovalo 40 procent občanů, letos v květnu se toto číslo zastavilo na žalostných 19 procentech. Právní experti upozorňují, že za tato špatná a protiprávní rozhodnutí nese zodpovědnost především kabinet šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, nikoliv samotná ministerstva. Myslete na to, až půjdete k volbám!

Trikolóra Svobodní Soukromníci věří, že občané a provozovatelé podniků jsou schopni čelit výzvám svojí přirozenou vitalitou, elánem, aktivitou a tvořivostí. Ochrana lidských životů je na prvním místě, ale v žádném případě nemůže být využíváno postupů, které jsou v rozporu se zákonem. Občané České republiky mají právo žít důstojně a cítit se bezpečně na území vlastního státu!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Monika Oborná byl položen dotaz

Kde přesně se mají v obcích rušit školy?

Od vás o tom slyším prvně. Prý něco takového navrhuje STAN. Podle čeho se bude rozhodovat, jaké školy a kde se budou rušit? Protože zatím, když tato vláda něco rušila, tak to bylo vždy dost nekoncepční a většinou to ani s nikým, včetně lidí, co v těch obcí žijí neprodiskutovala

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů: