Majerová Zahradníková (Trikolora): Nic nekončí, jdeme dál

23.10.2021 9:20 | Komentář

Komentář na facebookovém profilu k chování politiků v souvislosti s hospitalizací Miloše Zemana.

Majerová Zahradníková (Trikolora): Nic nekončí, jdeme dál
Foto: Archiv Zuzany Majerové Zahradníkové
Popisek: Zuzana Majerová Zahradníková, lídryně Trikolóry

Vážení a milí členové, příznivci, sympatizanti a voliči Trikolora, je sice pravda, že kampaň k příštím volbám začíná už den po skončení těch předchozích, ale není potřeba to zase přehánět. 

Anketa

Chcete Pekarovou Adamovou za předsedkyni Poslanecké sněmovny?

4%
93%
hlasovalo: 45699 lidí
Teď je čas pár dní si odpočinout, byť já sama to neumím.

Politika ale pádí dál a to, co kolem sebe pozorujeme, začíná naplňovat ty nejhorší představy. Pokud snad někdo žil v iluzi, že když se vlády ujme opozice, mohlo by snad dojít k uklidnění rozbouřené společenské situace či ke spojování totálně rozdělené společnosti, přichází o ni ještě dříve, než se opozice vlády skutečně ujala.

To, co někteří „vítězní“ politici a jejich voliči předvádějí v souvislosti s onemocněním a hospitalizací prezidenta republiky, samozřejmě k žádnému uklidnění nepovede a společnost to naopak rozděluje čím dál víc. Ona nijak netajená snaha využít onemocnění prezidenta k jeho odstranění, toho o politicích, kteří se k takovému postupu snižují, vypovídá víc, než si vůbec dovedou představit.

Budeme si to pamatovat.

Můžeme mít desítky výhrad k tomu, jakou politiku prezident Miloš Zeman provozuje či jak Hrad o jeho nemoci (ne)informuje, ale nic to nemění na potřebě zachovávat elementární slušnost vůči nemocnému člověku, natož prezidentu republiky.
Odpočiňte si, naberte síly, čeká nás spousta práce. Nic totiž nekončí, jdeme dál!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

22:24 Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

Komentář na facebookovém profilu k rozšíření možnosti čerpání rodičovského příspěvku