Mašek (ANO): Mysleli jsme, že si vycinkáme svobodu, ne orchestr řízený generály

06.07.2024 10:14 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům koordinátora pro strategickou komunikaci Otakara Foltýna o tom, že na vlastní názor má právo každý, na vlastní fakta nikoliv.

Mašek (ANO): Mysleli jsme, že si vycinkáme svobodu, ne orchestr řízený generály
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

„Já žádnou cenzuru dělat nebudu. A pokud někdo tvrdí, že ano, tak říkám: Prosazuje ruský narativ, jedná proti vlastnímu státu a je kolaborantem současného kremelského režimu proti zájmům České republiky.“ Foltýn.

Na můj vkus je to docela ostrý začátek strategické komunikace státu vůči svým občanům... ale stále jsem se nedozvěděl, co konkrétně bude činností tohoto pána?

Co přesně má v popisu práce?

Rozeštvávat společnost?

Možná bude jen sedět v kanceláři, pít kávu a prohazovat papíry z jedné hromádky na druhou?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostálová (ANO): Ursula von der Leyen by měla skončit

8:05 Dostálová (ANO): Ursula von der Leyen by měla skončit

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k hlasování o návrhu vyslovení nedůvěry Ursule von d…