Ministr Bartoš: Jako západ máme sílu dodat Ukrajině vše, co ke svému boji potřebuje

21.03.2024 6:04 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k obraně Ukrajiny.

Ministr Bartoš: Jako západ máme sílu dodat Ukrajině vše, co ke svému boji potřebuje
Foto: ČT24
Popisek: Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš v pořadu Interview ČT24

Před deseti lety začalo Rusko okupovat Krym. Před dvěma lety svévolně rozpoutalo válku proti Ukrajině. Od prvního dne invaze Česko pevně stojí za Ukrajinou.

Nyní však napříč Evropou sílí hlasy, které chtějí jednotu západu drolit a naše odhodlání podkopávat. Je jedno jestli z vypočítavosti, pro osobní prospěch nebo za peníze. Vždy tím nahrají zejména ruské válečné propagandě.

U nás jde nejčastěji o rádoby chytráky, kteří se proti sobě snaží postavit zájmy občanů Česka a Ukrajiny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jde vám vůbec ještě o ČR a občany?

Nebo jen o vlastní ego či snad pomstu? Nebo jak jinak si vysvětlit, že prezidenta nechcete poslat na summit NATO, když je vrchní velitel ozbrojených sil, navíc má s NATO bohaté zkušenosti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Grolich: Těch skoro sto tisíc lidí v Praze. A vy, co jste nemohli přijít. Potřebuju vás

9:06 Hejtman Grolich: Těch skoro sto tisíc lidí v Praze. A vy, co jste nemohli přijít. Potřebuju vás

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k náboru občanů do politických stran.