Ministr Chládek: Trochu pokulháváte, pane poslanče... Strategie výuky jazyků je už dávno hotová!

02.04.2015 11:28 | Zprávy
autor: PSP ČR

Z rozpravy k odpovědím členů vlády na písemné interpelace poslanců, na 26. schůzi sněmovny dne 2. dubna 2015 (reakce na Karla Fiedlera).

Ministr Chládek: Trochu pokulháváte, pane poslanče... Strategie výuky jazyků je už dávno hotová!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Exministr školství a tělovýchovy Marcel Chládek

Vážený pane poslanče, podle toho, co jsem slyšel, co jste nám tady přečetl, mám takový pocit, že zrovna tato oblast není vůbec vaším hobby a že dost pokulhávají vaše informace o této oblasti.

Za prvé vůbec nevím, kde jste vzal informaci, že ministerstvo na to vůbec nereaguje. To je moje první poznámka.

Druhá - strategický dokument je již dávno připraven a zpracován. Momentálně prochází odbornou debatou s odborníky ze základních a středních škol a odborníky na jazykovou výuku. To je moje druhá poznámka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

PURL

Tvrdíte, že jste proti našemu zapojení, a že jste o tom nevěděli, ale váš ministr Zůna tvrdí, že o všem věděl, tak jak to vysvětlíte? A můžete mi sdělit, co jste v otázce obrany a bezpečnosti splnili z vašich předvolebních slibů? Za mě nic, spíš úplně naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chochelová (STAN): Novela likviduje památkovou péči

17:03 Chochelová (STAN): Novela likviduje památkovou péči

Projev na 27. schůzi Poslanecké sněmovny 10. července 2026 k návrhu poslanců vládní koalice na vydán…