Ministr Hamáček: Vondra z ODS nevyloučil povolební spolupráci s ANO, to bude zas sekera do rozpočtu

24.08.2021 8:35 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k otázce povolební spolupráce ODS a ANO

Ministr Hamáček: Vondra z ODS nevyloučil povolební spolupráci s ANO, to bude zas sekera do rozpočtu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ČSSD Jan Hamáček

Připravuje se pravicová koalice? Alexandr Vondra (ODS) nevyloučil povolební spolupráci s hnutím ANO (viz zde). Ne náhodou to byli poslanci právě z ANO a ODS, kteří společně prosadili největší sekeru do státního rozpočtu. Takovou, která pomohla jen těm nejbohatším. Mám upřímně obavy, jakou politiku by tyto pravicové strany spolu prosazovaly.

Bez ČSSD by se totiž neobnovilo proplácení nemocenské od prvního dne, nezvyšovaly by se přídavky na děti, nezvýšili bychom rodičovskou na 300 000 Kč, nerostly by důchody takovým tempem ani by minimální mzda by neposkočila o tolik. Jen díky soustavnému tlaku sociální demokracie se to a mnohé další podařilo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Seďa (SOCDEM): "Demokraté" neunesou diskusi a dialog

18:09 Seďa (SOCDEM): "Demokraté" neunesou diskusi a dialog

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k cenzuře v českých médiích