Ministr Herman uctí památku obětí srpnové okupace 1968

20.08.2016 13:17 | Zprávy
autor: PV

Ministr kultury uctí v neděli 21. 8. 2016 spolu s dalšími osobnostmi politického a veřejného života památku obětí srpnové okupace 1968.

Ministr Herman uctí památku obětí srpnové okupace 1968
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr kultury Daniel Herman

Pietní akt k 48. výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy proběhne v 11 hodin před budovou Českého rozhlasu na Vinohradské třídě. Položením věnců k pamětní desce na budově Českého rozhlasu Daniel Herman připomene tragické boje okupačních sil s obránci z řad civilního obyvatelstva, kdy zde v srpnu 1968 při obraně svobodného vysílání zahynulo nebo na následky utrpěných zranění později zemřelo 15 lidí.

Předpokládané ukončení pietního aktu je v 11,30 hodin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Vlastní zájmy

Když tak adorujete za to, že se máme starat o své vlastní zájmy, proč jste proti navyšování výdajů na obranu? Není snad maximální bezpečnost v našem zájmu? A myslíte, že je v našem zájmu nespolupracovat s našimi spojenci a stávat se dost nestabilními partnery, což se podle mě teď děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Změna financování fakt není konec demokracie

22:01 Senátor Hraba: Změna financování fakt není konec demokracie

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k změně financování České televize a Českého rozhlasu