Ministr Jurečka: I malý hobit může rozhodnout, jak vše dopadne

29.12.2022 8:36 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k pomoci bojující Ukrajině

Ministr Jurečka: I malý hobit může rozhodnout, jak vše dopadne
Foto: Hana Brožková
Popisek: Marian Jurečka, místopředseda vlády, ministr práce a sociálních věcí

Jestli jsem na něco z uplynulého roku hrdý, pak na to, že ještě dokážeme poznat zlo, postavit se mu a naopak pomáhat těm, kteří to potřebují.

Možná nejsme největší a nejvýznamnější mocnost, ale na tom nezáleží. Jak víme, i malý hobit může rozhodnout o tom, jak vše dopadne.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Konkurenceschopnost Evropy

Můžete ten váš plán, jak posílit konkurenceschopnost Evropy představit i nám? Já se bojím, že Evropě ujel vlak, do kterého půjde nasednout už dost těžko.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Vláda bojuje proti chudým

22:01 Zelení: Vláda bojuje proti chudým

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k zrušení Agentury pro sociální začleňování