Ministr Kupka: Dokončení Pražského okruhu je zcela zásadní

08.04.2024 4:32 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Pražskému okruhu.

Ministr Kupka: Dokončení Pražského okruhu je zcela zásadní
Foto: Repro CNN Prima News
Popisek: Ministr Martin Kupka v Partii CNN Prima News

Dokončení Pražského okruhu je zcela zásadní pro plynulou dopravu v metropoli a jejím okolí, zvýší ale také propustnost celé české silniční sítě. To je jeden ze zásadních předpokladů, abychom mohli celým Českem lépe projet. Na dnešním jednání jsme se zástupci všech zapojených aktérů vyhodnotili postup příprav a diskutovali o krocích, které by mohly výstavbu okruhu urychlit.

Nesetkáváme se ale jen na politické a pracovní úrovni. Pravidelně se vydávám debatovat o Pražském okruhu do obcí a pražských městských částí, kterých se jeho výstavba přímo dotkne. Mám již za sebou setkání ve Vinoři, v Suchdole, Veleni nebo v Dolních Chabrech a hned příští týden vyrážím do Ďáblic, kde kromě okruhu budeme hovořit i o plánované trase vysokorychlostní železnice, které jsou dalším z našich klíčových infrastrukturních projektů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Fiala: Dějiny jasně ukazují, že agresora nelze zastavit ústupky nebo pasivitou

18:09 Premiér Fiala: Dějiny jasně ukazují, že agresora nelze zastavit ústupky nebo pasivitou

Předseda vlády ČR Petr Fiala se ve čtvrtek 8. května 2025 zúčastnil pietního aktu na pražském Vítkov…