Ministr Rakušan: Nouzový stav končí

30.06.2022 14:33 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k smyslu nouzového stavu

Ministr Rakušan: Nouzový stav končí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Rakušan

Dneškem končí nouzový stav. Jsem přesvědčen, že nikomu nekomplikoval život. Jen nám umožnil lépe pomáhat lidem prchajícím před válkou. Pomáhat samozřejmě nepřestaneme. Nedávné barbarské útoky Ruska na civilní cíle nás v tom jen utvrzují.

A díky všem, kteří přiložili ruku k dílu!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Nejdřív schopnosti, pak peníze

9:15 Vích (SPD): Nejdřív schopnosti, pak peníze

Na nadcházejícím summitu NATO v Ankaře má Česká republika předložit plán postupného navyšování obran…