Dokument DSS je plánem rozvoje dopravní infrastruktury a nezabývá se projektováním a oceňováním staveb, ale přebírá informace od investorů. Jedním z hlavních cílů je (velmi zjednodušeně) identifikovat všechny tyto projekty (databáze staveb), multikriteriálně porovnat jejich význam, a na základě odhadované dostupnosti finančních prostředků navrhnout harmonogram realizace. Pan Holub ve svém článku porovnává vybrané stavby v ČR se stavbami v Německu. Vyšší náklady v Německu odůvodňuje překonáváním horské oblasti (Durynský les), avšak jím vybrané stavby rovněž překonávají obtížné přírodní překážky.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Ministerstvo dopravy
Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?
A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?
Další články z rubriky

16:14 Ministr Ženíšek: Kandiduju, aby nám po volbách nediktovala Moskva
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k volbám do Poslanecké sněmovny.
- 14:12 Zálom (Svobodní): Niedermayer je prostě darebák
- 12:17 Nerudová (STAN): Místo štěkání volím raději práci
- 10:17 Langšádlová (TOP 09): Rusko zůstává největší hrozbou pro evropskou bezpečnost
- 8:14 Kubásek: Skutečné náklady ETS 2, které ministerstvo bagatelizuje
- 6:16 Kavij (KSČM): Ministerstvo obrany má díky zbrojařskému lobbingu NATO žně