Ministr Válek: 7 miliard korun! Tolik přispěli Češi nevládním organizacím na pomoc Ukrajině

04.03.2025 6:07 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k pomoci lidí neziskovým organizacím pomáhajícím Ukrajině.

Ministr Válek: 7 miliard korun! Tolik přispěli Češi nevládním organizacím na pomoc Ukrajině
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek

Takřka 7 miliard korun! Tolik přispěli Češi nevládním organizacím na pomoc Ukrajině, ať už jde o vojenskou, humanitární, materiální či jinou pomoc.

A v posledních dnech došlo opět k velkému vzepětí nejen v oblasti humanitární, ale také když Češi poslali miliony na nákup vrtulníku Black hawk, pro ukrajinskou armádu, který dostal jméno Čestmír.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Tak to se mi ulevilo,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseUndatra1 , 04.03.2025 8:57:22
sice nejsou léky, vážně nemocné děti mohou klidně čekat jak dopadne sbírka na jejich léčbu, staří snad aby raději zemřeli a neotravovali tady, protože čekací doba u lékařů stejně koresponduje s jejich předpokládaným úmrtím. Ale naštěstí nám Válek vše objasnil, tak není důvod remcat, protože se pomáhá Ukrajině a každý, kdo chce aby to válčení pokračovalo, se musí smířit s tím, že bude kašlat, bude mít nudli u nosu, na operaci půjde až odoperují pár ukroušů, takže dík tomuto ministrantovi že se tak stará o vše, po čem mu je prd.. Válek má přehled o všem, ale to jak se krade v nemocnicích ví určitě také, jen je lépe o tom nemluvit.

|  5 |  0

Další články z rubriky

Němcová (SPD): Dětské domovy volají po změně

16:18 Němcová (SPD): Dětské domovy volají po změně

Návštěvy dětských domovů odhalily závažné problémy s financováním, personálním zajištěním i systémov…