Ministryně Marksová: Český veřejný důchodový systém je jedním z nejstabilnějších

28.09.2017 13:29 | Zprávy

Komentář ministryně Marksové z Facebooku.

Ministryně Marksová: Český veřejný důchodový systém je jedním z nejstabilnějších
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová

Český veřejný důchodový systém je jedním z nejstabilnějších. Díky svému navázání na stát má daleko více výhod oproti důchodovým systémům, které jsou navázány čistě na soukromé kapitálové fondy.
Řadu vylepšení si ale náš systém samozřejmě také ještě zaslouží. A zároveň je potřeba zaměstnance i zaměstnavatele více motivovat k tomu, aby si spořili na důchod i v rámci soukromého připojištění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ženíšek: Posuzování etiky jsem u umělé inteligence vynechal

Zajímá mě proč jste ji vynechal? Etika je přeci také důležitá. A druhá věc, jak je opatřeno, že o nás umělá inteligence nebude shromažďovat i osobní data, které pak může někdo zneužít? Děkuji za odpověď. Klára

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scheinherr (Praha sobě): Nepotřebný Hřebík bude sloužit pěším a cyklistům

23:08 Scheinherr (Praha sobě): Nepotřebný Hřebík bude sloužit pěším a cyklistům

Informace na svém veřejném facebookovém profilu o využití železničního mostu přes Nádražní ulici na …