Ministryně Valachová: Vážím si toho, že finančně podporují projekty zaměřené na doktorandy

13.09.2015 16:33 | Zprávy

Ministryně školství Kateřina Valachová pokračovala tento týden v pracovních návštěvách po regionech ČR. V rámci druhého výjezdu si vybrala Jihomoravský kraj, kde diskutovala o vzdělávání, vědě a sportu s představiteli regionu, ale i s učiteli a řediteli škol.

Ministryně Valachová: Vážím si toho, že finančně podporují projekty zaměřené na doktorandy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kateřina Valachová

Ministryně Valachová ocenila dlouhodobou a systematickou snahu Jihomoravského kraje zachovat finance do vědy, výzkumu a inovací i v dobách největší krize. „Vážím si toho, že jihomoravský region finančně podporuje projekty se zaměřením na doktorandy a na získávání jazykových znalostí zahraničních vědců, což má přínosy nejen pro kraj, ale pro celou Českou republiku,“ zdůraznila po schůzce s reprezentací Jihomoravského kraje ministryně školství Kateřina Valachová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Máte dojem, že je v Praze dostupné bydlení?

Není a to jste byl několik let i primátor a ve vedení Prahy jste i teď, tak jak vám věřit, že pro lepší dostupnost opravdu něco uděláte, když jste do teď nic neudělali, a to jste byli i ve vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kordová Marvanová: Věříme, ze ministr dopravy naši výzvu vyslyší

21:03 Kordová Marvanová: Věříme, ze ministr dopravy naši výzvu vyslyší

Informace na svém veřejném facebookovém profilu k výzvě ministru dopravy Kupkovi, aby podpořil zacho…