Národní socialisté a SPOZ: Hanebný pokus STANu o získání „mediální slávy“

18.05.2018 20:48

Prohlášení pražské koalice ZEMANOVCI (Národní socialisté a SPOZ) k prohlášení senátního klubu STAN o velezradě prezidenta ČR ze dne 17. 05. 2018

Národní socialisté a SPOZ: Hanebný pokus STANu o získání „mediální slávy“
Foto: SPOZ
Popisek: Logo Strany práv občanů - Zemanovců

Jednoznačně odsuzujeme hanebný pokus o získání „mediální slávy“ hnutí STAN na úkor prezidenta ČR Ing. Miloše Zemana, před komunálními volbami.

Hnutí STAN se tak snaží získat předvolební mediální pozornost, aby zakrylo nekompetentnost a neschopnost vlastních představitelů, především pak radní hl. m. Prahy, J. Plamínkové.

Hnutí STAN je zodpovědné pražanům za odložení, v lepším případě,   zdržení stavby Pražského okruhu, díky fatalnímu selhání radní STAN J. Plamínkové.

Hnutí STAN by v rámci své demokratické sebereflexe mělo veřejným prohlášením vyzvat radní J. Plamínkovou k rezignaci, než tak učiní Zastupitelstvo hl. m. Prahy

Jaroslav Dvořák (SPOZ)
Jaroslav Král ( Národní socialisté)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vondra (ODS): Bez jádra to nedáme

19:57 Vondra (ODS): Bez jádra to nedáme

Komentář na facebookovém profilu k energetické budoucnosti Evropy