Nedbálek (ČS): Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice

26.10.2019 6:32

V nakladatelství Monument právě vychází nová kniha „Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice.“ od autora Karla Nedbálka.

Nedbálek (ČS): Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice
Foto: Česká suverenita
Popisek: JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD.
reklama

Tak jako životní cesta Františka Čuby, tak i cesta autora JUDr. Ing. Karla Nedbálka, PhD., MBA při psaní této knihy prochází od obce Březová, kde se František Čuba narodil až k JZD Slušovice, o kterém, ať už v superlativech nebo ne, dodnes slýcháme z médií.

Zpracování předcházelo důkladné shromažďování a kompilace dostupných pramenů a informací. Publikace je psána netradičně, a to formou akademické práce a nechává tak prostor čtenáři, aby si tak sám o této cestě, životním úspěchu a vlivu Františka Čuby v regionu Slušovice a Zlínském kraji, sám vytvořil obrázek.

Slavnostní křest knihy proběhne na dostizích ve Slušovicích dne 28. října 2019, po 3. dostihu v 13:00 hod. Srdečně Vás zve autor knihy JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA. Patronem knihy bude MUDr. Helena Nedbálková. Záštitu nad křtem knihy přislíbil také legendární trenér a žokej Josef Váňa, několikanásobný vítěz Velké pardubické.

Cena knihy je stanovena na 200 Kč při osobním odběru ve Slušovicích. V případě zaslání poštou budou připočteny náklady poštovného (obyčejně 60 Kč a na dobírku za 100 Kč). Knihu můžete objednat také na e-mailu ZDE, nebo telefonicky na 775337003. O křtu knihy informoval i portál zlin.cz. Radio Helou! uveřejnilo krátký 20minutový rozhovor s autorem (ZDE).

Karel Nedbálek je muž, který má vztah ke svému kraji, rodné obci Březová, i jeho nejslavnějšímu rodákovi - Františku Čubovi. Odlehčeně řečeno, to co je pojí, je nejen řada titulů, ale především řada pracovních aktivit. František Čuba, který zemřel v letošním roce, byl český agronom, podnikatel i politik, známý především v roli předsedy JZD Slušovice. Kniha je tedy čerstvým svědectvím toho, co v něm vidí Karel Nedbálek, jak se od něj inspiroval, jak spolupracovali atd. V tomto rozhovoru se mimo jiné dozvíte, jakou hodnotu celého "slušovického zázraku" vyčíslil Karel Nedbálek po jeho konci. A budete v šoku stejně jako já! Prohlásil redaktor Petr Kopčil v Rádiu Helou! On line rádio. Více informací  ZDE.

(převzato z Profilu)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Petříček: Naši absolventi se mohou pustit také do dobrodružství v Bruselu

22:24 Ministr Petříček: Naši absolventi se mohou pustit také do dobrodružství v Bruselu

Ministerstvo zahraničních věcí láká talentované Čechy do služeb unijních institucí.