Niedermayer (TOP 09): Pomoc od pana presidenta...

29.12.2018 11:56 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke schůzce premiéra Babiše s čínským velvyslancem

Niedermayer (TOP 09): Pomoc od pana presidenta...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Luděk Niedermayer

"Nejasnosti" kolem toho, co zaznělo a co ne na schůzce pana premiéra a velvyslance Číny (na téma rizik čínských telekomunikačních technologií) by mohly být snadno rozptýleny.

Třeba by mohl pan premiér požádat pana presidenta, aby se zeptal svých přátel na (poněkud nadrozměrném) velvyslanectví Ruska, zda náhodou nemají někde záznam schůzky (která se zřejmě udála z jeho popudu)... A kdyby byly pochyby o jeho věrohodnosti, stačilo by ho porovnat se záznamem, které zajistily technologie čínské, který by pan president za své služby této zemi také jistě mohl získat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Podle vás větrné elektrárny zavání dalším solárním tunelem - možná

Jak je ale možné, že je to možné? Proč legislativa nefunguje tak, aby k tunelům nedocházelo? Stejně tak je to s korupcí. Ničemu nejde zabránit asi zcela, ale přeci něco dělat můžete. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo!): Vyzývám pana prezidenta, aby přestal páchat velezradu

18:05 Dostál (Stačilo!): Vyzývám pana prezidenta, aby přestal páchat velezradu

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na prohlášení prezidenta Pavla o nutnosti vzniku Spojen…