Noveský (BPP): Kvalitní analýza ekonoma Kohouta, ale stále velmi laskavá vůči paní Merkelové

24.12.2015 11:37

Levicový extremismus Bruselu + radikalizace denacifikovaného Německa + úředně nařízené ignorování zločinů imigrantů + ...= příprava vzniku 4. říše?

Noveský (BPP):  Kvalitní analýza ekonoma Kohouta, ale stále velmi laskavá vůči paní Merkelové
Foto: Archiv IN
Popisek: Ivan Noveský

Levicový extrémismus paní Merkelové a dalších politiků EU si zaslouží hlubší analýzu zejména z pohledu věcí příštích. Není to náhodou cílená příprava na změnu? Aby se léta usilovně denacifikovaný německý národ, který se již začal tvářit (viz. např. zákony na zákaz použití Bundesweru v zahraničí, které se trochu rozvolnily až "díky" Afganistánu) jako absolutní mezinárodní pacifista, opět radikálně změnil?

Logicky přece musí tlak na nedodržování zákonů a nucenou toleranci zločinů páchaných muslimy a dalšími imigranty vadit všem Němcům, kteří ještě nezapomněli, co znamená slovo "ordnung". Krádeže a odcházení "národních hostů" (termín používaný ve čtyřicátých letech by mohl být velmi příhodným) z obchodů bez placení po "nákupu", němečtí obchodníci se skřípáním zubů a za občasnou kompenzaci ze strany radnice ještě možná "překousnou".

Má ultralevicová politika kancléřky Merkelové umožnit vznik 4. říše?

Pokud ale německá policie nesmí vyšetřovat a je snaha schovávat a omlouvat závažnou trestnou činnost (např. znásilnění, byť méněhodnotné osoby, t.j ženy, navíc bílé ženy a nevěřící, nemající vlastně právo na život, může pouze osoba mdlého rozumu "schovávat" za multikulturní genetické obohacení...), jak dlouho to postižení němečtí občané budou tolerovat?? Vypálené ubytovny jsou zase projevem krajní pravice a jejich množství svědčí o aktivizaci krajní pravice dle zákona "akce a reakce". Má snad za cíl nynější ultralevicová politika kancléřky Merkelové, včetně potlačování a dehonestování demokratické opozice, natolik radikalizovat Němce, že umožní vznik 4. říše? V Německu se přechýlení z ultralevého na ultrapravé již úspěšně povedlo a vznikla 3. říše, která ve čtyřicátých letech málem zničila Evropu.

Neměla by V4 konečně zpozornět a začít konat, např. společná ochrana vnějších hranic V4,....???

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátor Hřib: Bydlení není jen obchodovatelná komodita

6:32 Primátor Hřib: Bydlení není jen obchodovatelná komodita

Komentář na facebookovém profilu k projektu bydlení pro dospívající autisty