Okamura: Exposlance SPD vyzývám ke složení mandátu

17. 3. 2019 6:31

Komentář na facebookovém profilu k vyjádřením exposlance SPD Lubomíra Volného

Okamura: Exposlance SPD vyzývám ke složení mandátu
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura

Exposlance SPD Lubomíra Volného jsem opakovaně vyzýval, ať ukončí svůj byznys s chudobou. Neudělal to. Naopak ultimativně žádal vrcholné místo na kandidátce do europarlamentu. Když tento týden zjistil, že na kandidátce není, tak splnil svoje výhružky a začal se nám i se svými dvěma kolegy mstít a šířit další lži. Žádní neofašisté ani rasisté mezi členy SPD nejsou, jelikož tací lidé by byli ihned vyloučeni. Jelikož se Lubomír Volný a jeho dva kolegové stali poslanci díky SPD, vyzývám je ke složení poslaneckého mandátu, aby uvolnili místo dalším v pořadí na kandidátce SPD. Oni však složení mandátu odmítají. Nejde jim o program SPD, ale o to být co nejdéle přisátý na lukrativní poslanecký plat. Pokud by měli skutečně jakékoliv připomínky k práci v SPD, mohli je sdělit před delegáty na celostátní konferenci - to však ani jeden z nich neudělal.

Po odchodu poslanců Volného, Bojka a Nevludové z vedení Moravskoslezského regionálního klubu SPD jsme zaznamenali desítky nových žádostí o řádné členství v hnutí, které bylo Lubošem Volným a jeho kolegy odmítáno, jelikož si „zprivatizovali“ a „zabetonovali“ SPD v jejich kraji. Tuto situaci jsme museli nakonec řešit odebráním licence minulému vedení, jelikož mimo jiné po čtyřech letech existence SPD měl kraj pouhých 70 členů, přestože tam registrujeme 1700 přihlášek. Ve velmi blízké době bude z mnohem většího počtu členů demokraticky založen nový regionální klub, který si zvolí nové krajské vedení.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ODS: Občané ČR nesmí platit za podnikání premiéra Babiše, víme, jak na to dohlédnout

22:56 ODS: Občané ČR nesmí platit za podnikání premiéra Babiše, víme, jak na to dohlédnout

ODS trvá na tom, že podnikání premiéra nesmí zaplatit občané ČR z vlastních kapes. Předseda strany P…