Okamura: Média i politici lžou

04.02.2015 12:59 | Zprávy

Média i politici lžou, manipulují veřejným míněním a plní ho nenávistí k domnělým nepřátelům demokracie stejně jako před šedesáti lety.

Okamura: Média i politici lžou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura, předseda hnutí Úsvit

Tak jako se dříve oponenti vylučovali z diskuzí nálepkováním revizionistů či agentů CIA, tak se dnes místo diskuze protivníci nálepkují jako extremisté, xenofobové, agenti Ruska atd. Sice jen hlupák nálepkuje a nediskutuje o podstatě názoru, ale tento trend se tady ujal i ve veřejnoprávních médiích a v politice je téměř standardem. Bohužel.

Zemřela komunistická prokurátorka Ludmila Brožová-Polednová, která byla aktivním účastníkem vykonstruovaných politických procesů v 50. Letech, a v minulosti byla odsouzena za svůj podíl na justiční vraždě Milady Horákové. Prezident Klaus jí následně udělil milost.

Podle mého názoru by bylo nejlepší na lidi jako paní Brožová zapomenout. Brožová i noví podobní aktivističtí fanatici jsou ochotní ve jménu ideologie nenávidět své bližní, a tak jako se v padesátých letech „v dobré víře“ popravovalo ve jménu komunismu, tak jsou dnes takzvaní demokraté ochotní potlačovat demokracii ve jménu demokracie a je potlačována svoboda slova ve jménu svobody slova.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tomio Okamura

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

To jako celou EK a vůbec celou EU řídí jeden člověk?

Vy tvrdíte, aspoň jsem si to zde přečetla, že podle vaší frakce by Ursula von der Leyen měla skončit, aby se Brusel vrátil nohama na zem a pracoval pro občany, ne proti nim. To její odvolání ovlivní celé fungování a politiku EU, které, souhlasím s vámi, je třeba změnit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Opět problém s migrací z jihu. Řecko se musí bránit samo

6:09 Vích (SPD): Opět problém s migrací z jihu. Řecko se musí bránit samo

Nelegální migrace do EU opět sílí. A v Bruselu je pohoda, čeká se na účinnost Migračního paktu, kter…