Okamura (SPD): Chudáci ilegální imigranti... Podívejte se na fotografie

12.9.2015 6:02 odp.

Podívejte se jak vypadají maďarské autobusy, které vozí "chudáky" ilegální imigranty na rakouskou hranici poté, co z nich tito imigranti "bojující o život" vystoupili.

Okamura (SPD): Chudáci ilegální imigranti... Podívejte se na fotografie
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Jestli se Vám také nelíbí přiložené fotografie a jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte tento příspěvek všem vašim přátelům, ať se dozví, jaká je realita. 

A já znovu a znovu opakuji, že naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) je jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje nulovou toleranci ilegálních imigrantů. Na rozdíl od všech ostatních stran a hnutí v Parlamentu včetně celé vlády ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL, kteří prosazují opak a nějaké imigranty více či méně přijímat chtějí.

Tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL si nepřeje demokracii, kde by mohli rozhodovat občané, proto mi za poslední rok ve Sněmovně zamítli jak můj návrh zákona o referendu, tak zamítli i můj zákon o osobní, hmotné a trestní odpovědnosti vrcholných politiků a také zamítli můj zákon o přímé volbě a odvolatelnosti politiků. Celkem jsem za krátkou dobu ve Sněmovně navrhl 14 zákonů. Vláda také letos již 2x zamítla návrh našeho hnutí SPD na referendum o setrvání/vystoupení z EU v souvislosti s imigrační vlnou a dalšími problémy. A vláda také před dvěma měsíci zamítla ve Sněmovně náš návrh, aby bylo postaveno islámské právo šaría a džihád mimo zákon. Je tedy zcela jasné, co je cílem této vlády.

A jen dodávám, že tato vláda zamítla také můj zákon omezující lichvu, zamítla mi zákon na místní příslušnost exekutorů (abychom skoncovali tento neadekvátní byznys s dluhy) a zamítli například i můj zákon na zamrazení platů politiků a soudců až do roku 2017 či zákon na podporu řádných rodin s dětmi.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

Co jste si myslel, když jste používal šifrovaný mobil?

Já si u vás myslím, že jste se nedpouštěl žádné korupce, ale nechápu, proč jste se do toho všeho vůbec namočil? Proč jste s takovým člověkem, jako je Redl jezdil na dovolenou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tulpa (SLK): Kraj zjistil nesrovnalosti v domovech pro seniory ve Františkově a ve Vratislavicích

22:13 Tulpa (SLK): Kraj zjistil nesrovnalosti v domovech pro seniory ve Františkově a ve Vratislavicích

Nehospodárné zacházení s finančními prostředky organizací, nesrovnalosti v zadávání veřejných zakáze…