Okamura (SPD): Gangy migrantů ohrožují švédské děti a vyhrožují jim znásilněním

22.07.2019 8:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k násilnostem imigrantů

Okamura (SPD): Gangy migrantů ohrožují švédské děti a vyhrožují jim znásilněním
Foto: Repro Facebook
Popisek: Projev Tomia Okamury k navrhovanému bodu reparací za 2. světovou válku

To je strašlivé. Gangy migrantů ohrožují švédské děti a vyhrožují jim znásilněním. Jeden příklad za všechny. Poslední rok se život obyvatel švédské obce Grums mění v noční můru. Hrozby znásilnění, bití, házení kamení. Dětský gang složený z 8–12letých migrantů tak terorizuje děti, že švédské děti už nechodí ven a hrají si jen doma. Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Švédsko či jiné islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD.

„Hází kameny, napadají děti ocelovými trubkami a tyčemi, dokud nezačali krvácet. Nejhorší bylo škrcení, které zanechalo modřiny na krku dítěte. Ale je to také o sexuálních hrozbách: „Já s tebou budu mít sex“ nebo „tě znásilním“, říká Malin ze sdružení nájemníků pro švédský web Hem och Hyra.

Již dříve jsme informovali, že podle podle nejnovější Zprávy o národní bezpečnosti vydané Švédskou národní radou pro prevenci kriminality (Brottsförebyggande Rådet nebo Brå) se čtyři z deseti žen bojí vyjít ven.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Wasserbauer (Motoristé): Tak fungují média. Nemůžou si přece psát své pravdy a výroky

10:17 Wasserbauer (Motoristé): Tak fungují média. Nemůžou si přece psát své pravdy a výroky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k práci médií.