Okamura (SPD): S těmi důchody to už vláda Sobotky a Babiše opravdu přehnala

24.04.2016 19:30 | Zprávy
autor: PV

S těmi důchody to už vláda Bohuslava Sobotky a Andreje Babiše opravdu přehnala. Jak víte, letos došlo v rámci valorizace ke zvýšení důchodů o pouhých 40 korun měsíčně a jejich průměrná výše se pohybuje na hranici 11 tisíc. A jednorázové držhubné, jinak to nemohu nazvat, ve výši 1200 korun dostali senioři jen díky návrhu opozice, nikoliv vlády.

Okamura (SPD): S těmi důchody to už vláda Sobotky a Babiše opravdu přehnala
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Já mám na tuhle vládní parodii jasný názor, jelikož zvýšení o 40 korun u těch nejnižších důchodů nejde ani nazývat valorizací, je to jen symbolické plivnutí vládní koalice ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL na generací lidí, která celý život pracovala na vytvoření naší dnešní životní úrovně.

Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) navrhuje udělat radikální změnu systému:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Stojanová (Piráti): Úplná destrukce státní služby, jak jsme ji znali

21:02 Stojanová (Piráti): Úplná destrukce státní služby, jak jsme ji znali

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…