Okamura (SPD): Sledujeme začátek zániku evropské civilizace a oni se tu hádají o homosexualitě

21.06.2015 17:08

Sledujeme v přímém přenosu začátek zániku evropské civilizace, jelikož současná nesourodá Evropa se nedokáže postavit vlnám muslimských a jiných imigrantů a to je začátek jejího konce. Koncept jednotné Evropské unie ukazuje svojí bezradnost v plné nahotě. Jestli bude současný trend pokračovat, tak kolem roku 2050 budou již mnohé evropské země z většiny muslimské – a to i díky jejich vysoké porodnosti – bude to například sousední Německo nebo Holandsko. Evropa kvůli bezzubé a zbyrokratizované Evropské unii ztratila akceschopnost a tah na branku. Nikdo z politiků nemá žádnou přímou odpovědnost vůči občanům a tak dělají to, co jim vyhovuje.

Okamura (SPD): Sledujeme začátek zániku evropské civilizace a oni se tu hádají o homosexualitě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Proto se místo zásadních témat, které rozhodnou o bytí či nebytí našich dětí, Evropané hádají o feminismu, homosexualitě, genderismu nebo s bojovníky proti klimatu. Přitom tady v přímém přenosu sledujeme začátek zániku evropské civilizace.

Nejlepší ochranou Evropy by byla obnova našich tradičních hodnot, tedy toho, co udělalo v minulosti Evropu silnou a vyspělou. Mám na mysli ctnosti jako poctivost, samostatnost, soběstačnost, nezávislost, patriotismus. Vzájemně mezi sebou. Je potřeba znovu postavit společnost na tradiční široké funkční rodině s pevnými vzájemnými vazbami, budovat národ a národní stát. Jen tak máme šanci udržet Českou republiku českou a moravskou, nikoliv muslimskou, africkou či arabskou.

Prosazujme prvky přímé demokracie, aby byli politici nejen přímo volení, ale i odvolatelní, a museli tím pádem vždy postupovat podle vůle občanů. Šiřme také vzájemně po sociálních sítích zamlčované informace a podporujme nezávislé zdroje. Nevěřme zmanipulovaným médiím, které v drtivé většině píší a vysílají podle přísloví:“ Koho chleba jíš, toho píseň zpívej“, takže se pravdu nedozvíte.

Naši politici se v současnosti de facto bojí pouze jedné věci – a to jsou volby. Proto nemějme krátkou paměť a nezapomeňme. Za svoje hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Vám mohu slíbit, že Českou republiku, Čechy, Moraváky a Slezany nezradím.

Dovolte mi, abych Vás závěrem pozval na veřejnou besedu na téma příliv uprchlíků do Evropy, které se zúčastním, v pondělí 22.června od 18h v budově ČSVTS (sál č. 217), Novotného lávka 5, Praha 1.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šmarda (ČSSD): Chci znovu vidět sociální demokracii, která si stojí za svým

17:29 Šmarda (ČSSD): Chci znovu vidět sociální demokracii, která si stojí za svým

Komentář na facebookovém profilu k budoucnosti ČSSD